14 7 Februarij. Idem, idem van D. Limpers te Baarn, voor door hem aan de Gemeente-Gasfabriek ver schuldigd geld. 14 Februarij. Besloten een gedeelte van een' openbaren weg aan den openbaren dienst te onttrek ken. Goedgekeurd de benoeming van den Heer G. F. Kools, tot 3en leeraar aan de Muziek school. 7 Maart. Burgemeester en Wethouders gemagtigd om aan J. Wilmink vergunning te verleenen een houten schuurtje op den houtwal te plaatsen. Wijziging der Gemeente-begrooting voor 1881. Besluit tot ontheffing en restitutie van In komstenbelasting voor 1880. Besloten tot den openbaren verkoop van 202 boomen. s> Vaststelling primitief kohier der Honden belasting, dienst 1881. t> Besloten tot geregtelijk vervolgen van na latige pachters en medepachters. Besloten de verkochte perceelen van het bouwterrein buiten de Nieuwstadspoort te 11 Maart. 4 April. en Wethouders gemagtigd Burgemeester H. van Loo vergunning te verlee nen eene houten loods te plaatsen op den houtwal. Als boven om de Warnsveldsche allee op nieuw te bepoten met iepen boomen. Eervol ontslag verleend aan den onderwij zer C. W. G. van Heuven. 15 April Afwijzend beschikt op het adres van J. A. Veldmaat, om woningen te mogen bouwen in stri]d met de bouwverordening. Goedgekeurd de rekening van het Stedelijk Ziekenfonds over 1880. Besloten afstand te doen ten behoeve van den Heer mr. C. U. van der Muelen, van het medebezit van den gemeenschappelijken muur tusschen zijn gebouw en het Gym nasium. Aangenomen het voorstel om van het plan eener nieuwe mestbergplaats de helft daar van te doen aanbesteden. Besloten aan den St. Walburgstoren eene schel te plaatsen. Besloten tot het geregtelijk vervolgen van nalatige pachters en medepachters. Benoeming van leden der Commissie van Toezigt op het Lager Onderwijs. Goedgekeurd de benoeming voor den tijd van één jaar van den Heer F. Wiehey tot 3en leeraar aan de Muziekschool. Mei. Besloten aan de firma Schultz en Co. te verpachten een stukje gemeentegrond en een gedeelte van de hoofdgracht bij de Spit taalstraat. Idem aan C. Pasman een stukje grond te verkoopen aan den Spittaalwal. Benoeming eener Commissie voor het nazien der rekening van de Gemeente en van de Gasfabriek. Idem van P. H. J. Kroon, tot onderwijzer aan de 3e openbare school. Idem van den Heer mr. J. L. A. Stolk, tot aan ,1, u^u

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1881 | | pagina 9