22 3 October. Den Heer R. A. Hissink Wzn. eervol ontslag verleend als Provisor van het O.&N. Gast huis. 9 9 Loting van zitplaatsen. 10 October. Besloten aan B. Garritsen bij vernieuwing een tuin gelegen aan de Binnengracht, te verhuren. 3 9 Besloten aan de Heeren de Haan en Klan- derman de werken van den aanleg der Noorderhaven te gunnen voor f 79.784. 9 Benoeming van G. A. M. Monhemius tot onderwijzeres in de nuttige handwerken aan scholen C. en D. Idem van A. Vrugtman tot onderwijzeres aan school G. Vaststelling der begrooting van de Schut terij voor 1882. Idem der begrooting voor de Gasfabriek voor 1882. 9 9 Vaststelling der Gemeente-begrooting voor 1882. 7 November. Onderzoek der geloofsbrieven van de nieuw gekozen Raadsleden G. J. Verburgt en mr. R. A. Pockema. 3 Eervol ontslag verleend aan A. C. A. Bruijn als onderwijzeres aan School A. Idem idem aan J. W. O. Vorderman. Benoeming van den Heer Jhr. W. H. F. H. van Raders tot lid der Commissie van loezigt op *t Middelbaar Onderwijs. Vaststelling le suppletoir kohier der Inkom stenbelasting. 9 Idem 3e suppletoir kohier der Hondenbe lasting. 7 November. Hitloting van aandeelen in de negotiatiën ten laste der gemeente. Besloten de laatste Stuivers-allée te bepoten met Lindenboomen. Idem om den nieuwen weg gaande uit den weg buiten de Laarpoort naar den Spittaals- weg te noemen Buitensingel" 21 November. Installatie van het nieuw verkozen Raadslid G. J. Verburgt. Benoeming van J, Pannekoek tot onder wijzeres aan School A. Idem idem van T. M. H. Kornelissen, Den Heer G. J. de Sitter eervol ontslag verleend als lid der Commissie van Toezigt op 't Middelbaar Onderwijs. 26 Installatie van het nieuw verkozen Raads lid mr. R. A. Fockema. Benoeming van den Heer mr. R. A. Focke ma tot Wethouder. 5 December. Eervol ontslag verleend aan C. C. G. van Hemert als onderwijzer aan School B. Benoeming van den Heer J. A. Vrugtman tot lid der Plaatselijke Commissie van Toe- zigt op het Lager Onderwijs. Idem van de Heeren C. M. Henny, mr. F. D. F. van Luijken Glashorst, Dr. H. W. van Rhijn, Jhr. W. H. F. H. van Raders en G. T. Bruijn tot leden der Commissie van Toe- s zigt op het Middelbaar Onderwijs. Idem van de Heeren A. J. Nijman, mr. J. Thooft en H. D. Mispelblom Beijer res pectievelijk tot Provisor van het Burger weeshuis, Bornhof en O. en A. Gasthuis. Idem van den Heer mr. R. A. Fockema,

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1881 | | pagina 13