22 Augustus. Als voren aau H. lv. It. A. Heuvelman. Besloten L. H. Itienclerhofi en K. G. M. Westerbeek van Eerten, respectievelijk voor 3 en 2 jaren te bestendigen in 't genot van eene doctorale praebende. (j September. Installatie van de nieuw verkozen raadsle den Jhr. mr. H. B. van Tets, A. M. K. W. Baron van Ittersum en Jhr. P. X. J. van Nispen. Eervol ontslag verleend aan den Heer A. de Priester, als leeraar aan de Hoogere Burgerschool. Benoeming van den Heer C. Storm Buy- sing tot wethouder. Idem van de Heeren Jhr. mr. H. B. van Tets, Jhr. mr. D. W. van Audriaga de Kempenaer, A. M. K. W. Baron van Itter sum en Jhr. F. X. J. van Nispen tot Amb tenaren van den Burgerlijken Stand. Idem van den Heer J. E de Voogt GNzn. tot Provisor van het O. N. Gasthuis. Aanvulling der vaste Oommissiën. Benoeming van afdeelingen tot onderzoek der Gemeente-begrooting voor 1882. Vaststelling der Gemeenterekeningover 1880. Idem der rekening voor de Bewaarscholen over 1880. Goedkeuring, der rekening voor de Schut terij over 1880 Den Heeren Dr. Goudsmit en Dr. Kok re spectievelijk opgedragen het onderwijs in de Natuur- en Scheikunde en in 't Hebreeuwsch aan 't Gymnasium. •9 Benoeming van leden der Commissie belast 21 met het nazien der rekeningen van de Godshuizen. 19 September. Installatie van het nieuw benoemde raads lid A. J. Nijman. Besloten een adres van rouwbeklag aan Z. M. den Koning in te zenden, wegens het overlijden van Z. K. H. Prins Frede- rik der Nederlanden. Onderzoek der geloofsbrieven van het nieuw verkozen Raadslid J. N. Mispelblom Beyer. Den Heer C. Storm Buysing vergunning verleend om uit zijn muur buiten de Nieuw- stad de haalbuis eener perspomp aan te brengen in de in de straat aldaar liggende vergaarput. Benoeming van den Heer Dr. M. A. Brants tot leeraar aau 't Gymnasium, de Hoogere Burgerschool en Burgeravondschool. Benoeming van Mejuffrouw Vrugtman tot onderwijzeres aan school F. 3 October. Benoeming van den Heer J. Zelling tot leeraar in de geschiedenis aan de Hoogere Burgerschool. Idem van A. O. Kerlen tot onderwijzeres aan school E. - Besloten de jaarwedden der te benoemen onderwijzeressen in de nuttige handwerken te bepalen op f '150 voor elke school waar aan zij in de nuttige handwerken onder wijs geven. s. Den Heer A. M. K. W. Baron van Ittersum eervol ontslag verleend als lid van de Com missie van Toezigt op het Middelbaar On derwijs.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1881 | | pagina 12