18 Besloten in plaats van Mejufvrouw de Vis ser eene onderwijzeres te benoemen, die de acte van hoofdonderwijzeres bezit. Wijziging van het kohier der inkomsten belasting. Afslag van pacht, verleend aan G. Ter- meulen. Besloten aan den Heer F. Zegers Veeckens op nieuw voor drie jaren te verhuren den grond waarop zijn pakhuis staat. Besloten D. Bax voor drie jaren te besten digen in het genot eene doctorale prae- bende. Besloten over te gaan tot de benoeming van een' leeraar in de Nederlandsche en Hoogduitsche taal op eene jaarwedde van f 2300. Benoeming van den Heer P. Fockens tot leeraar aan het Gymnasium. Benoeming van de HH. H. Knottenbelt tot hoofd van School B en van J. A. Vrugt- inan JBzn. tot hoofd van School G. Idem van 0. C. G. van Hemert tot onder wijzer aan School B. Idem van H. J. Noy tot onderwijzer aan School B. Idem van J. H. Vrugtman tot onderwijzer aan School C. Idem van G. J. A. Nijenhuis tot onderwij zer aan School C. D. W. Wisselink eervol ontslagen als on derwijzer aan School F. Benoeming van J. C. Hietink tot onderwij zer aan School F. 19 1 Augustus. Idem van S. G. Kisslig tot onderwijzeres aan School A. Idem van C. A. Duys, C. S. van de Pau- wert en A. M. A. Gersen tot onderwijze ressen aan School A. Besloten aan School C een kweekeling aan te stellen. Burgemeester en Wethouders gemagtigd de schoolmeubelen voor School B van den Heer Knottenbelt over te nemen. Besloten met 1 Septh. a. s. eenen afzonder lijken Amanuensis aan de Hoogere Bur gerschool aan te stellen. Het Bestuur der St. Anthonie Groote Broe derschap magtiging verleend tot wijziging zijner begrooting, dienst 1880. Goedgekeurd de rekening van het David Evekinksfonds over 1880. 22 Augustus. Onderzoek van de geloofsbrieven der nieuw benoemde Haadsleden. Vaststelling van 't 2e suppletoir kohier der Hondenbelasting. Besloten aan ieder van de scholen E en F eene onderwijzeres aan te stellen met acte voor de nuttige handwerken. Besloten de concessie tot uitvoering der ge projecteerde Noorderhavenwerken te aan vaarden. Besloten aan de kinderen van wijlen J. Schutten uit te betalen het bedrag zijner jaar lij ksche gratificatie, die hij over Julij 1881 zoude hebben genoten. Besloten aan W. Rièthorst en L. Lammers ontheffing van pacht te verleenen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1881 | | pagina 11