T U W Taken, B. W., zaakvoerder Coöp., Dorpsstraat 3 Taken, H. G., huishoudster, Landweg 3a Taken, Th. A. J., schade-expert, Torenlaan 23 Taken, W. J., timmerman, IJselweg 3 Talens, A., kapper, Bonendaal 15 Talens, H. IJ., predikant, Bergkampweg 28 Tamboer, G., kantoorbed., Rijksstraatweg 55 Teerink, G. C., landbouwer, Lochemseweg 15 Teerink, J. W., landbouwer, Lochemseweg 15 Teerink, J. W., landbouwer, Lochemseweg 15 Teeuwen, H. W., kantoorbed., Kremerskamp 46 Tempelmans Plat, G. H., hulpbesteller, PTT, Vor dense weg 20 Tempelmans Plat, G. J., bankbed., Verzetslaan 4 Tempelmans Plat, J., zonder, Breegraven 61 Tempelmans Plat, J. W., verwarmingsmonteur, Dorskamp 15 Teriet, J. W., direkteur, Rhienderinklaan 3 Terlingen, A. L., bouwkundige, Torenlaan 14 TerpstraBulier, Mevr. A., onderwijzeres, Bies- horstlaan 53 Terwei, J. H., metselaar, Bieshorstlaan 3 Teunissen, A., tuinarbeider, Molenstraat 74 Teunissen, A. W., controleur, Laan 1940-'45 no. 9 Teunissen, D. J., melkventer, Lochemseweg 32 Teunissen, E. J., landbouwer, Driesteek 5 Teunissen, P. A., timmerman, Vordenseweg 7 Teunissen, W. A., timmerman, Vordenseweg 9 Theewisvan Stuijvenberg, Wed. W., zonder, Bonendaal 43 Themans, M. J., handelsagent, Kozakkenlaan 10 Thomassen, J. S., afdelingschef, Bonendaal 23 Thije, G. J. ten, zonder, Rijksstraatweg 158 Thijs, A., huishoudster, Boslaan 11 Tichelman, J., landbouwer, Holtmaatweg 2a Tieleman, A., kantonrechter, Rijksstraatweg 154 Thiemens, A. G. J., onderwijzeres, Bronsbergen 10 Tiemessen, J. G. J., machinist, Baron v. d. Heij- denlaan 4 Tigchelaar, A., zonder, Breegraven 52 TigchelaarHolmer, Wed. J., zonder, Bevrij dingslaan 1 Til, B. van, landbouwer, Koekoekstraat 8 Til, B. van, machinist, Vordenseweg 28 Til, G. J. van, landbouwer, Koekoekstraat 15 Til, H. J. van, landbouwer, Koekoekstraat 15 Tilvan Til, Wed. J. W. van, zonder, Koekoek- straat 8 Til, M. van, landbouwer, Vordenseweg 30 Timmer, A. H., zonder, Dorpsstraat 13 Timmer, J. F., ambt. belastingen, Vierakkerse- straatweg 41 Timmer, L., elektromonteur, Dorskamp 5 Tjallinks, J. J., monteur, Dorskamp 38 TjoonkMulderije, Wed. A. B., zonder, Vier- akkerseschoolweg 2 Tjoonk, D. J., landbouwer, Vierakkersesch.weg 2 Tjoonk, D. J., landbouwer, Vierakkersestr.weg 24 TjoonkBensink, J., zonder, Vierakkersestraat- weg 24 Tongeren, G. van, zonder, Landweg 7a Tongeren, H. van, timmerman, Meidoornlaan 18 Tongeren, H. van, kelner, Bieshorstlaan 15 Tongeren, L. W. van, kruidenier, Rijksstraat weg 108 Tongeren, V. M. van, monteur, Bevrijdingslaan 36 Top, R. van den, technicus, Albemarleweg 7 Treu, F., verz. inspecteur, Hellenkamp 11 Tromp, H. S., notaris, Kozakkenlaan 11 Tromp, Meesters, J. H., fabrikant, Boslaan 10 Tuitert, A., landbouwer, Lochemseweg 19 Turksma, A. H., vertegenwoordiger, Oranjelaan 4 Tijken, M., kok, Dorskamp 30 TijssenWinkelman, Wed. H. B., zonder, Hack- forterweg 4 Tijssen, H. J., timmerman, Hackforterweg 4 Tijssen, J. G. A., landmeter, Baron v. d. Heij den laan 8 Tijssen, J. W., landbouwer, Lankhorsterstraat 3 Uenk, B„ landbouwer, Vordenseweg i Uitslag, H. A., schoorsteenveger, Breegraven 117 Vee, W. van der, vertegenwoordiger, Berkenl. Veen, M. J. van, bedrijfsleider, Veldesebosweg 3 Veen, N. R. van der, vertegenwoordiger, Kozak kenlaan 4 VeenVonk, J. van der, zonder, Rijksstr.weg 160 Veenhuis, A. J., gem.arbeider, IJselweg 14 Veenhuis, H. J., landbouwer, Bronsbergen 7 Veenhuis, J. W., zonder, Bronsbergen 1 Veer, H. L. van der, magazijnarbeider, Bree graven 113 't Veld, A. F. in, arts, Boslaan 9 Velde, H. te, coiffeur, Rijksstraatweg 20 Velde, J. B. van de, directeur, Lindenlaan 2 Velders, G., zonder, Rijksstraatweg 8 Velders, G., directeur NV, Torenlaan 2 Velders, G., elektricien, Rijksstraatweg 12 Velders, H. J., loodgieter, Bieshorstlaan 63 Velders, J., zonder, Breegraven 62 17 Velders, J., loodgieter, Oranjelaan 38 VeldersSpiegelenberg, Wed. J. J., zonder, Rijks straatweg 6 Veldhuis, A. J. M., monteur, IJselweg 1 Veldhuis, G., zonder, Vordensebinnenweg 30 Veldhuis, J. R., persvergulder, Vordensebinnen weg 35 Veldhuizen, D. J. van, jachtopziener, Lochemse weg 44 Veldhuizen, E. van, jachtopziener, Lochemse weg 44 Veldhuizen, E. van, auto-monteur, Lochemse weg 44 Veldhuizen, G. J. van, loodsknecht, Prunus laan 12 Veldhuizen, H. van, magazijnbediende, Bree graven 115 18 Veldhuizen, J. van, pluimveearbeider, Verzets laan 21 Veldhuizen, P. van, zonder, Vordensebinnenw. 15 Veldink, J. W., zonder, Molenstraat 42 Vellenga, A., pensionhoudster, Molenstraat 29 Velthuis—Eggink, H. G., zonder, Nieuweweg 5 Velthuijs, F., monteur, Landweg 12 Veltkamp, A. J. chauffeur, Verzetslaan 12 Veltkamp, H., tuinman, Hofweg 14 Veltkamp, H. J., zonder, Vierakkersestraatweg 11 Veltkamp, H. J., tuinman, Verzetslaan 12 Veltkamp, W., zonder, Breegraven 49 Venderink, E. J., landbouwer, Ooyerhoekseweg 10 Venderink, J., cafetariahouder, Rijksstr.weg 52 Verbeek, G., landbouwer, Bronsbergen 24 Verbeek, J., conducteur NS, Berkenlaan 6 Verfuurden, P. J., kantonnier RWS, Berkenln 1 VerhaagenSchurink, Wed. H., zonder, Rijks straatweg 128 Verhaagen, W. J., garagehouder, Oranjelaan 36 VerhagenLeeuwis, Wed. M. N., zonder, Rijks straatweg 72 Verhoef, M., vertegenwoordiger, Hellenkamp 10 Verhoeff, K., ambt. ter secretarie, Bieshorstln 55 Verkes, B., inkoper, Rhienderinklaan 15 Verkouteren, H. J. W., fabrikant, Veldesebos weg 2 Verloren, A. D. J., zonder, Rijksstraatweg 2 Verloren, E. H. A., zonder, Molenstraat 4 Vermaat, A. P., zonder, Vierakkersestraatweg 34 Verolme, J., vertegenwoordiger, Rijksstraatweg 66 Verschoor, P., kantoorbed., Vordensebinnenw. 72 Versteeg, H., zonder, Bonendaal 52 Versteegen, B. J., smid, Molenstraat 76 Versteegen, J. A. G., smid, Dorpsstraat 7 Versteegen, W. G. M., huishoudster, Dorpsstr. 7 Versteegh, H. J., zonder, Godeboldlaan 4 Verstege, H., molenaar, Vierakkerseschoolweg 8 Verweij, A. P., vertegenwoordiger, Anjerlaan 17 Verwoolde, Th. J., kantoorbed., Vierakkerse straatweg 9 Vialle, W. A., tekenaar, Leestenseweg 4 Viegen, D. J. van, kantonnier, Bevrijdingslaan 53 Villhaber, J. C. F. J., zonder, Bevrijdingslaan 11 Vink, D. J., landbouwer, Leestenseweg 11 Vink, P., zonder, Kremerskamp 30 Visschers, A., landbouwer, Rietgerweg 3 Visschers, L. H., besteller PTT, Rietgerweg 3 Visser, B. J. H., chauffeur, Molenstraat 3 Visser, E. J., zonder, Laan 1940-'45 no. 14 Visser, H., expediteur, Bieshorstlaan 49 Visser, J., zonder, Hofweg 23 Visser, M. H., fabrieksarbeider, Vordenseweg 20 Visser, IJ., hoofdwerktuigkundige, Lindenlaan 9 Vlessert, D. J., wegwerker NS, Tuinstraat 13 Vlielander—Bos, Wed. W., zonder, Hofweg 20 Vliet, J. M. van, zonder, Hellenkamp 24 Vonk, R., ambt. ter secr., Bevrijdingslaan 35 Voorhorst, J. R., zonder, Rijksstraatweg 37 Voorst tot VoorstRuys de Beerenbrouck, douairière J. M. A. L. baron van, zonder, Vier akkersestraatweg 32 Vos, J., ass. directe belastingen, Vordensebinnen weg 2 Vos—Klootsema, E. de, exploitante rusthuis, Rijksstraatweg 1 Vos, J. G. de, hoofdonderwijzer, Prunuslaan 26 Vos, K. C. de, grossier, Rijksstraatweg 1 Voskamp, A., timmerman, Kremerskamp 13 Voskamp, A. H., landbouwer, Warkenseweg 3 Voskamp, C., kunsthandelaar, Dorskamp 41 Voskamp, H., landbouwer, Warkenseweg 3 Voskamp, H., landbouwer, Warkenseweg 3 Voskamp, J., onderhoudsmonteur, Breegraven 90 Vredenberg, J., arbeidstherapeut, Verzetslaan 15 Vredeveld, C., hulp machinist, Vordenseweg 10 Vreij, J. de, procuratiehouder, Torenlaan 26 Vrielink, H. G., zonder, Gerstekamp 13 Vries, A. de, graveur, Margrietlaan 5 Vries, A. de, journalist, Vordensebinnenweg 56 Vries, H. J., vertegenwoordiger, Gerstekamp 17 Vries, M. de, zonder, Verzetslaan 2 Vries, M. de, bankwerker, Molenstraat 17 Vries, M. R. de, kleuterleidster, Landweg 19a Vries, W. de, portier, Dorskamp 7 Vrieselaar, J., pluimveearbeider, Veldesebosw. 14 Vroom, G. J., monteur, Bevrijdingslaan 49 Vroom, K., magazijnchef, Kremerskamp 21 Vruggink, A. J. .landbouwer, Lankhorsterstraat 4 Vruggink, E. J., chauffeur, Beeklaan 15 Vruggink, G. J., landbouwer, Veldesebosweg 26 Vrije, H. de, opperman, Tuinstraat 14 Vrijlandt, F. II., Off. v. Justitie, Vordensebinnen weg 58 Waal, E. van de, bloemist, Bonendaal 49 Waandersvan Veldhuizen, Wed. G., zonder, Oranjelaan 44 Waarlo, B. W. te, landbouwer, IJselweg 25 Wagenvoort, B., fabrieksarb., Beukenlaan 14 Wagenvoort, G., landarbeider, IJselweg 10 Wagenvoort, H., landbouwer, Dennendijk 8 Wagenvoort, J., landbouwer, IJselweg 10 Wagenvoort, J. W., landbouwer, Dennendijk 8 Wagenvoord—Wunderink, Wed. W., zonder, Beu kenlaan 14 Wal, A. M. ter, assuradeur, Boslaan 6 Wal, F. van der, ambt. Alg. Inspectiedienst, Hel lenkamp 30 Wal, H. van der, ambt. belastingen, Veldese bosweg 6 WalHilmer, W. C. M. van der, zonder, Bosl. 14 Walgemoed—Riefel, Wed. B., zonder, Aberson- plein 9 Waller, H. J., arts, Nieuweweg 1 Warnaar, A., architect, Abersonplein 4 Warnaar, P. A .J., tuinarchitect, Beeklaan 17 Wasseveld, J., zonder, Abersonplein 9 Wassink, H. J., zonder, Molenstraat 52 Wassink, J., vertegenwoordiger, Ieplaan 4 Wassink, J. L., landbouwer, Vordenseweg 31 Water, M. C. van de, verpleger, Oranjelaan 46 Wedman, J., zonder, Rhienderinklaan 39 Weesjes, J., dir. drukkerij, Burg. de Millylaan 9 Weever, H., vertegenwoordiger, Meidoornlaan 5 Wegkamp, J. A., adj. secr. Kamer v. Koophandel, Rhienderinklaan 18 Weide, L., kapper, Dorpsstraat 23 Weiier tot Poelwijk, Jkvr W. G. L. von, zonder, Boslaan 16 Weigraven, J. H., loodgieter, Ooyerhoekseweg 3 Weigraven, J. R., metaaldraaier, Ooyerhoekse weg 3 Welle, B., vertegenwoordiger, Bevrijdingslaan 45 Wenneker, B., stoelenmatter, Breegraven 27

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1967 | | pagina 79