38 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Plaatselijke vereeniging van leeraren bij het Gemeen telijk M. O. Bestuur: Dr. S. Postma, voorzitter; M. N. H. Leys, secretaris- penningmeester. Bond van Directeuren en Leeraren bij Handelsavond- onderwijs afd. Zutphen. Bestuur:voorz.M. N. H. Leys, secr.-penningmeester. Vereeniging ter voorlichting bij de beroepskeuze voor Zutphen en omgeving. Mr. A. H. v. d. Giesen, voorz.; J. Kruys Voorberge, vice-voorz.Th. J. H. Kling, B. J. Tiedink, J. F. Scherpenhuizen, C. Hartman. AdresRozenhoflaan 12. Vereeniging t. bevordering v. h. Onderwijs in Handen arbeid in Nederland afd. Zutphen. W. F. C. v. d. Broek, voorz.; A. J. Nijland, le secretaris, Rembrandtstr. 19, mej. M. van Zeben, penn.-esse, H. J. Memelink, 2e secr., G. W. Vis. Nederlandsch Onderwijzers-Genootschap. Afd. „Zutphen en Omstreken". Bestuur: A. K. Klaren, voorz.; H. Koerts, secr.; C. G. Sterkenburg, penningm.C. Bleeker en H. Pen. Bond van Nederlandsche Onderwijzers. Afdeeling „Zut phen en Omstreken". Bestuur: D. A. van Arragon, voorz.; H. C. Verdoold, le secr.; J. Hoevers, penn.; W. O. Eskes, 2e secr.; mej. M. Elhorst. Nederlandsche Bond van Leeraren en Leeraressen bij het Nijverheidsonderwijs, afdeeling Zutphen. Bestuur: H. J. Leferink, voorz.; C. Versteeg, le secr.; Tj. Koopmans, penn.,; W. Klein Bussink, 2e secr. Vrijzinnig Kerkkoor. Bestuur: R. Koerselman, voorz.; mej. D. M. Righard, secr.mevr. A. C. MeylinkBergmeyer, penn. H. J. Volkers, Ds. R. Riphaagen, A. K. Klaren. Vereeniging van afgetreden en dienstdoende kerkeraads- leden der Hervormde Gemeente (Bankenvergadering). Voorz. dr. E. J. W. Holleman, Secr. H. W. A. Behrens; Penningm. A. L. Grotenhuis. Vrijzinnige Kiezersvereeniging (voor het Kiescollege der Ned. Herv. Kerk). Bestuur: Ds. K. A. Beversluis, Voorz.; Ds. R. Riphaagen, Vice-Voorz.H. H. Knoppers, Secr.R. Renssen, Penningm.; Ds. N. Padt; mevr. Wegkamp; L. Overbosch; H. de Kant en mevr. D. J. ZeldersEphraim. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 39 Kerkelijke Kiesvereeniging „Evangelie en Belijdenis" (voor het Hervormd Kiescollege). Voorz. Ds. P. M. de Jong, 2e Voorz. Ds. C. J. van Paassen, le Secr2e Secr. H. Koerselman, Penningm. J. F. Langenberg, J. de Jong, B. Kuyk, H. Koerselman, J. D. C. Visser, H. van Zeben Dzn., J. Wittenberg en J. H. ten Elze. Evangelische Maatschappij afd. Z. en O., Bestuur: Ds. R. Riphaagen, voorz.; R. A. P. v. d. Woude, secr.; mej. J. L. Fahro, penningm., mej. R. Wolters en Ds. M. Onnes. Isr. Begrafenisvereeniging (Gemieloes Chasodiem)I. K. Hamburg, voorz., M. Menk, vice-voorz., M. Krukziener, J. J. Weijel, A. E. van Gelder, ledenJ. Cohen, Leeraar-Secretaris. Isr. Weezenzorg. M. S. Weijl, voorz.; S. Krukziener, secr.; S. Levison, penningmeester, J. Cohen en L. J. Koppel. Maatschappij tot Nut der Israël, in Nederland, afd. Zutphen, met onderafd. Hulpkas voor minverm. Israëlieten L. J. Spier, voorz., E. Vromen, penningmeester, J. Cohen, secr., G. Groenheim, H. Levison. All. Isr. Univ.: J. Cohen, voorz., M. Elzas Jzn., Thes. en S. Levison, secr. Centraal Isr. Weeshuis te Utrecht: corresp. M. Elzas Jzn. Oudeliedengesticht te Gouda, regent-corresp. S. Kruk ziener. Centraal Isr. Krankz. gest. „Het Apeld. Bosch", corresp. J. Cohen. Ned. Zionisten Bond afd. Zutphen. Secr.-esse, Mej. S. Noach. Gebouw voor Chr. Belangen. G. W. Ormel, Voorzitter; H. v. Zeben Dzn., Secr.; J. de Jong, Penningm. Chr. Jongemannenver. 2 Tim. 6 12a te Zutphen. Afdee ling van het Ned. Jongel. Verbond en van den Wereldbond van Jongemannen. H. van Zeben Dzn., eere-voorz.H. Koerselman, eere-voorz.; L. Oldenhof, voorz.; J. W. Schuppers, secr.; J. F. Langenberg, penningm. J. W. Trelker, concierge.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1938 | | pagina 21