218 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Handelsvereeniging, gev. te Zutphen. Kon. goedgek. Opge richt 27 Nov. 1896. Bestuur L. Kieviet, voorz.J. Ph. Wester weel, secr.Ph. Weyel, penningm.mr. B. J. Nöthorn, G. J. van Bosheide, F. G. v. Ostende, A. Meerstadt Jr., F. E. J. Hoenink. De Handels- en Industrie-Federatie. Dag. Bestuur mr. B. J. Nöthorn, voorz.; J. Ph. Westerweel, secr. Zutphensche Middenstandsvereeniging. Bestuur mr. R. P. J. Derksema, voorz.; L. Overbosch, secr.; J. Windmuller, penningm.; J. A. A. J. Kronenburg, G. van Nek, D. Stolp, H. van Zeben Dzn. Nat. Bond v. Handels- en Kantoorbedienden ,,Mer- curius", afd. Zutphen. H. J. Hoevers, voorz.; mej. C. A. Schol ten, secr.esse.; Peppelstraat 16; G. Kamperman. penningm. Aantel leden circa 45. Slagersvereeniging voor Zutphen en Omstreken. Goed gekeurd bij Kon. besluit van 15 Juni 1918 No. 34. A. E. Meer stadt, voorz.; H. Koppel, penningm.; A. Hamburg, secr.; D. Jaspers Focks, J. H. Steijsel. Centrale Bond van Werkmeesters en ander Opzicht houdend Personeel, afd. Zutphen. Voorz. W. B. Quint, Praebsterkamp 21 A.; secr. G. H. Hulshoff, Hemonystraat 21C, penningm. A. Christiaans, Praebsterkamp 13a. Schoenmakers Patroons en Winkeliers Vereeniging Zutphen en Omstreken". Het Bestuur: voorz. G. Kroes; secr. F. W. Severin; penningm. B. Kuijk; vice-voorz. Albs. Hagens; Alg. adiunkt H. Hesseling. Geldersche Bond van Veehandelaren. Voorz. E. Meijer; secr. K. van Gelder; penningm. Jo. Philips; vice-voorz. J. van Gelder, Eibergen; J. Menko, Winterswijk; W. van Hoff, Nijkerk; J. Walraven, Vuren; M. de Leeuw, Arnhem; W. Hartog, Borculo; W. v. d. Bosch, Barneveld; L. Levi, Varsseveld; Alex Heilbron, Doetinchem; D. Keij, Meteren. Geldersch-Overijselsche Bond van Coöperatieve Zuivel fabrieken opgericht 1896, doel het bevorderen van de belangen van de leden (thans 106 Coöp. Zuivelfabrieken). Voorzitter W. v. d. Hengel, Achterveld; secr. ir. R. C. Jonkman. Contro leurs H. Zondervan, R. Rood, J. J. v. Balen Walter. Leeraar- technicusA. Faber. Bact.-Scheik. ir. S. Hartmans. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 219 Geldersch-Overijselsche Coöp. Zuivelverk. Vereeniging G.O.C.Z. te Zutphen. Kantoor Stationsweg 27. Dir. T. Wassenaar. Coöp. Fruit-, Groenten- en Bloemenveiling voor Zut phen en omstreken. Bestuur: voorz. J. C. Duburg, Eefde; secr. H. J. ter Maat, Ned. Mettray; penningm. B. W. Roelofs; G. Oortgiessen, Eefde; J. W. Nijennuis, Warnsveld; J. D. C. Visser; J. W. Willemsen, Eefde. Raad van toezicht: voorz. G. J. Massink, Steenderen; secr. mej. A. D. J. Ver Loren van Themaat, Warnsveld; H. M. Klokman Laag Keppel; J. Takkenkamp, Hengelo (G.); J. Wassink, Brum- men; M. Schaap te Voorst; A. E. Evers te Hummelo; A. Schutte- vaer. rijkstuinb. consulent, adviseerend lid. Directeur-veiling meester G. van Kampen. I Afd. Zutphen-Brummen Mij. van Tuinbouw en Plant kunde. Bestuur A. Schuttevaer, voorz.; M. Scheltens, 2e voorz.; G. J. Mensink, secr.; H. Dommerhold, penningm.; D. v. Dijk, H. C. Bakker, J. Wichers, J. A. Schoemaker. Aantal leden 100. Geldersch-Overijselsche Maatschappij van Landbouw. Voorz. mr. A. G. A. Ridder van Rappard te Tiel. Onder-Voorz. G. Boschloo te Almen. Algemeen secr. M. van Doorninck te Olst. Algem penningm. W. J. Klein Lankhorst te Apeldoorn, H. A. v Beuningen, Kerk-Avezaath, C. G. Folmer te Bennekom, J. H. Memelink te Harscamp, A. H. Zwart te Borculo. Afd. ZutphenWarnsveld: Voorz. Jhr. mr. P. A._Gt_de-MiTly van Heiden Reinestein te Warnsveld; Onder-Voorz. J. Boschloo te Leesten; secr. H. D. Zelders te Zutphen; penningm. D. Wunderink te Baronsbergen. LedenE. J. Tioonk te Vierakker, H. Garsen te Wichmond en J. B. Menkveld te Leesten. Pluimvee commissie H. Zelders, J. H. Hietink en J. W. Veenhuis. Rijks-Zuivelconsulent voor Gelderland. Ir. A. Hylkema, t Bureau en Laboratorium, Rozengracht 8, tel. 392, aan huis tel. 548. Spreekuur Vrijdags van 24 uur. Onderling Landbouwers Paardenfonds. BestuurChr. Pasman, presidentJo Lammers, secr.A. Scholten, penningm. M. J. Scholten, G. Addink, K. Franken en G. Willemsen, schat ters, M. Riethorst, buitengewoon bestuurslid; G. Lammers en M. J. Evers, Raad van Toezicht. Bovengenoemd Fonds stelt zich ten doel, bij eventueele sterfte of onge lukken als beenbreuk, coliek enz. (doodslaan door hemelvuur is uitgesloten) elkander onderling te verzekeren.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1932 | | pagina 112