190 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Zegelrecht van Effectennota's. Zegelrecht van aan- en verkoopnota's van makelaars en commissionairs in effecten 0.05 van iedere 50.minimumzegel 0.10. Het recht wordt berekend: tot 250.over seriën van 50.Boven 250.— tot 5000.over seriën van 250.Boven 5000.over seriën van 500.—. College van Zetters. De Burgemeester q.q., Voorz. Leden: G. Lij sen, J. W. van Loo, mr. Th. Dijstra, E. F. J. van Bruggen, H. Kuipers en mr. G. J. H. Wagener. Raad van Beroep voor de Directe Belasting. Voorz.H. W. J. Sannes. Plaatsverv. Voorzitter: Mr. F. G. J. L. Dikema. Leden: G. Lissen, Mr. W. J. v. Boneval Faure te Voorst en Jhr. Mr. B. de Jonge, Secretaris. Plaatsverv. ledenMr. C. E. Stolk te Zutphen, J. Willink te Winterswijk, L. Albers, H. W. Reesink, Mr. J. H. C. M. van der Kun en Mr. J. van der Spek te Zutphen. Commissie van aanslag voor de Inkomstenbelasting. Jhr. W. K. von Weiier, Voorzitter. Leden: L. Albers, H. W. Reesink te Zut phen, Mr. W. H. E. baron v. d. Borch van Verwolde te Gorssel en L. H. F. M. baron van Voorst tot Voorst te Twello. Rijks-waterstaat. Arrondissement Zutphen van de Directie Gelderland en Overijsel. Arrondi8sements-IngenieurJhr. Ir. A. G. Beelaerts van Blok land, te Zutphen, Bureel Nieuwstad 85. Techn. Ambt.H. Vermeulen te Apeldoorn. C. L. Dalebout te Doesburg. W. E. Janson te Zutphen. F. C. den Hartigh te Har derwijk. M. Cappon te Zutphen. J. H. Koel te Apeldoorn. Op zichter: H. de Vries te Apeldoorn. Bureelambtenaren: G. J. Bessem, bureelchef; J. A. R. Prinsen en H. Hazewinkel te Zutphen. Derde Arrondissement van de directie Groote Rivieren (De IJssel van Westervoort tot de Zuiderzee). Arrondissements-IngenieurDr. Ir. C. W. Lely, te Zutphen. Bureel Nieuwstad 85. Techn. ambt.L. Bosboom, te Kampen; J. A. Steinz, te Deven ter; A. A. Benders, Velp. Rijksbakenmeester te Zutphen: H. J. Nijhuis. BureelambtenarenR. Groenendijk, bureelchef en P. J. Nieman. Twenthe-kanalen, Bureel Nieuwstad 79. Ingenieur: Dr. Ir. C. W. Lely, te Zutphen, Ir. C. Wolterbeek. Techn. ambt.G. C. Lodder te Zutphen, T. Huisman te Hengelo (O.). OpzichtersJ. de Graaf en E. Kunnen te Zutphen. Bureelambtenaar: G. Dijkman te Zutphen. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 191 Rechterlijke Macht. Arr. Rechtbank te Zutphen (2e arrond.). President: mr. H. E. v. IJsendijk. Rechters: mrs. F. L. J. G. Dikema, A. F. C. Hupkens van der Eist, H. L. Mees, mr. E. Meindersma Pz., (Rechter Commissaris) en H. Sluyterman; Rechters-plaatsvervangersmrs. J. B. Sölner, G. M. van Voort- huijsen en G. J. H. Wagener. Officier van Justitie: J. W. E. van Harencarspel. Subst. Officier: mr. J. H. C. M. van der Kun. Griffiermr. N. C. Theron Mulder. Subst. Griffiermr. E. Meindersma. Politie- en kinderrechter: Mr. A. F. C. Hupkens van der Eist. Zitting: Woensdag te 10 uren voor strafzaken; Donderdag te 11 uur voor Burgerlijke en Handelszaken. EnquêtesMaandag, Dinsdag en Vrijdag 10 uur. Behandeling van extra-jud. zaken eiken Donderdag 10 uur; kort geding onbepaald. Advokaten: mr. G. P. ter Braak te Eibergen; A. Th. ten Houten te Winterswijk; mr. G. Bakker te Apeldoorn en J. van Loon te Deventer. Advokaten en Procureurs te ZutphenMrs. J. B. Sölner, C. E. Stolk, Jhr. B. de Jonge, Th. Dijstra, J. L. Sölner, B. G. Wilder- vanck de Blécourt, Jhr. C. C. de Jonge, B. J. Nöthorn, J. H. Ketjen, J. A. C. v. Heusde, G. F. Julius en D. J. Sannes; te Deventer: Mrs. H. G. Jordens, dr. H. W. Jordens, J. C. Th. Resius, P. van Delden Szn., J. J. van Delden, P. Zeeuw, B. H. D. Hermesdorf, J. P. Servatius, C. van Enter en B. A. Roelvink; te Apeldoorn: Mrs. J. J. Uijtwerff Sterling, G. A. Crol, H. L. Sypkens, mej. H. P. Dyk, mej. A. G. A. Sinnighe Damsté, R. A. James, P. S. Noyon; te Lochem: mr. J. D. Naeff. Deurwaarders te Zutphen: R. A. P. van der Woude (tevens beëedigd makelaar en taxateur in roerende en onroerende goederen (Tel. 535) en D. C. Schultz; te Groenlo: J. Linde man te ApeldoornG. Overkamp en H. Mullerte Deventer J. J. Bodifée, J. Speur, laatstgenoemde enkel bij het Kanton gerecht te Deventer. Beëedigde klerken ter Griffie: J. Poetskoke, C. H. van der Hoek, W. Knaap en D. J. B. BrummelmanRijksklerkenC. H. van der Hoek en E. Meyers. Concierge: J. A. Buddingh. Beëedigde Translateur: J. Goemans voor Hoogduitsch. Raad van Toezicht en Discipline: Mrs. H. G. Jordens, deken; J. B. Sölner, waarnemend dekenC. E. Stolk. Bureau van Consultatie: Mr. H. G. Jordens, pres.; mr. C. E. Stolk, seer.; mr. J. B. Sölner. Vergadert den eersten Donderdag van eiken maand, des voor middags te 10 uren.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1926 | | pagina 98