234 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. meesters: J. Timmermans, J. Renes, J. H. Stapel, H. W. Stoel- horst, A. JAalpol, R. Brummelman, D. Smit. Onderlading- meesters: H. L. Legeer, J. Hut, H. Groothuize, J. v. Wessel, J. Helmsing, A. Bronkhorst, J. Sinnema, H. Bronkhorst, Y. W. Klein Kranenbarg, W. Onstein, H. W. Bergmeijer, D. Roelofs, J. v. d. Yosse. Controle-beambten: H. K. de Blécourt, A. Lut- genhorst, W. Lukassen, W. Leenes, W. Poolen. Vereeniging van Facultatieve Lijkverbranding, afd. Zutphen. J. Goemans, Yoorz.Ir. D. J. Bosman, Secr.-Penningm.W. J. Schillemans. Contributie voor leden 1.50, voor buitengewone leden 0.50 per jaar. Roomsch Kath. Ziekenverzorging „Kattenhaven". J. H. Tacke, Voorz.Mr. J. H. C. v. d. Kun, Secr.B. Brandt, Penningm. J. H. C. v. Berkel; P. Dullaert. Hic Jacet Robur. Voorz. C. A. Reesink, Brummen; Secr. Jhr. mr. B. de Jonge; Penningm. mej. A. A. Henny; Th. A. Goddard. Zutphensche Gymnasiasten Ver. ,,Rhetoricae Sacrum". Praeses mej. Th. E. von Weiier; abactis 1 E. D. Maaldrink; abactis 2 J. J. Wagener; quaestrice mej. G. A. Siemens; assessor mej. G. C. Schillemans. Chr. Lyceum Ver. „Utile Dulci". Eere-Voorz. dr. J. Gunnink; pres. F. Hartsuiker; vice-pres. mej. Ce. I. Maaldrink; le secr. mej. Ge. v. d. Schoot; 2e secr. H. v. Doorninck; penningm. A. C. van Nood; assessores E. C. Everts en L. J. Rietberg; leidster mej. dra. I. Bonebakker. Ned. Ver. van Huisvrouwen, afd. Zutphen. Pres. mevr. W. R. Meijer DreesVeeneklaas; vice-pres. mevr. E. LijsenPos; le secr. mevr. M. v. d. Berg v. SaparoeaKuipers2e secr. mevr. C. von WeiierKrayenhoff; le penningm. mevr. G. Roelofsen Blommendaal; 2e penningm. mevr. H. Spier—Hartogmevr. C. KoiterGreidanus. Vereeniging „Centraal Steunfonds". Voorz. B. J. Haitsma Muiier; secr. A. G. Biemondpenningm. L. Albers; S. J. Meijjes, C. A. Reesink en W. J. Schillemans. Ned. Ver. tot bescherming van dieren, afd. Zutphen en omstre ken. Voorz. J. A. van de Velde; 2e voorz. H. Eizenga; secr. W. H Plaggemans; 2e secr. mej. G. H. D. van Barrelo; penningm. A. Wilbrenninck en mej. M. G. Baanders. Ver. voor den Zutphenschen Geld- en Effectenhandel. Voorz. G. L. Maaldrink; secr. mr. W. F. Tromp Meesters; penningm. J. P. W. van Elk. Centrale Commissie tot uitzending van Ned. kinderen naar buiten, Plaatselijk Comité. Voorz. ds. J. L. Faber secr. mevr. H. SpierHartog; penningm. C. L. Fahro; mevr. A. H. Hagen- ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 235 beekv. Leusen; mevr. C. SchuttevaerHakstege; mevr. B. HenzeiCoops; mevr. A. DeurvorstRoes; mevr. J. M. Leys de Lindt. Doel: Uitzending van zwakke kinderen naar gezinnen op het platte land gedurende zes weken in den zomer. Vrachtkarren en Autodiensten. Vertrek. Naar Enschedé, Almelo, Hengelo (0.) onz. Vrachtauto Extercate. Alle werk dagen behalve Zaterdags. Vertrek 6 uur Café ,,de Prins". Deventer vice-versa Korenblik. Hotel „de Prins". Vertrek 3 maal per week, Dinsdag, Donderdag om 3 uur, Zaterdags om 1 uur. Arnhem. Streek, Barlheze 10. Vertrek Maandags, Lochem, Borculo, Eibergen, Neede, Groenlo, Ruurlo, Vorden Dinsdags. Apeldoorn, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag 's namiddags 3 uur, J. B. Oelman, Prins. Arnhem en tusschengolegen plaatsen, Maandag en Donderdag, 's nam. 4 uur, Prins, en Maandag en Donderdag Lenthe, bij fa. W. v. d. Stroom. Nieuwstad. Naar Ruurlo. Vrijdag 's midd. 2 uur, Lange Wagen en „de Prins". Brummen en Arnhem, Maandag, Woensdag, Donderdag, Zaterdag, 's nam. 4 uur, Prins. Hengelo (G.) en Keyenborg, Dinsdag en Donderdag, nam. 2 uur, hotel „de Klok", Pelikaanstraat. Deventer, Dinsdag, Donderdag 3 uur en Zaterdag, 's nam. 1 uur, voerman Hensen, bij G. L. Brus, Nieuwstad. Doesburg, Dinsdag en Donderdag, 's namidd. 1 uur, Prins. Doetinchem, Gaanderen, Terborg, Silvolde, Ulft, enz. Woensdags 4 uur, Zaterdags 2 uur café de Prins, voerman Engels, Dinxperlo. Dieren, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag, 's namidd. 4 uur, Prins. Halle, Eerbeek en Loenen, Dinsd. en Donderd., 's nam. 1 uur, Prins. Borculo, Vrijdag 's nam. 12 uur, Prins en Lange Wagen. Lochem, uit de Lange Wagen, de vrachtwagen van Te Riet. Lochom, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag bij hotel de Klok, Pelikaan straat, vertrek 2 uur, voerman Schekman. Voorat, Dinsdag, Donderd. en Zaterd., 1—4 café de Prins H. Wagenaar. Vorden, alle marktd., 12 uur, Lange Wagen, Wed. H. Haverkamp. Baak, Bronkhorst en Steenderen, Donderdag 2 uur, bij Kreuze in de Klok, Pelikaanstraat. Wiclimond, Dinsdag, Donderdag, Zaterdag, IIs/a uur, in de Klok, Spittaalstraat. Lochem en Deventer, vracht-autodienstalle marktdagen 10 uur. Be stelhuis: v. d. Berge, Brugstraat. Winterswijk, Groenlo, Ruurlo, Vorden, Dinsdag en Vrijdag, vertrek 4 uur n.m. H. Kreusen, De Klok, Pelikaanstraat. Arnhem, Schuppers, Laarstraat 99. Vertrek Maandag en Donderdag 'e avonds.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1926 | | pagina 120