De AMSTERDAMSCHE BANK Alphabetische Naamlijst Ingezetenen der Gemeente Zutphen. Bijkantoor ZUTPHEN verleent hare bemiddeling voor den aan- en verkoop van effecten incasseert Wissels op binnen- en buitenland disconteert wissels en ander handelspapier; koopt en verkoopt wissels op de voornaamste plaatsen der geheele wereld koopt en verkoopt vreemde banknoten, muntspeciën en valuta. bezorgt telegrafische uitbetalingen; opent documentaire en rembours credieten verschaft reiscredietbrieven plaatst gelden op prolongatie voor derden onder hare aansprakelijkheid sluit beleeningen op courante effecten; administreert vermogens in open bewaargeving verzilvert coupons ontvangt gelden a deposito en in rekening met rente-vergoeding open chèque en giro-rekeningen. Onze cheques worden op bijkans alle plaatsen in Nederland kosteloos uitbetaald. VAN DE fl. A a PL. A. A. van der, ambtenaar spoorw., Tadamastraafc 23. Aa P. L. P. van der, Deventerweg 24. Aa W. J. van der, slagersknecht, Rijkenhage 38. Aalbers D. G. J., bediende melkinrichting, Warnsv. Weg 21. Aalbers G., tabakskerver, Armenhage 34. Aalbers H.arbeider bij de gem.-reiniging, Lievenheersteeg 47. Aalbers H., boekbinder, Martinetsingel 3. Aalderink C., behanger, Warnsveldsche Weg 180. Aalders, geb. Voskamp, wed. B. A., Lievenheersteeg 3. Aalders, geb. Sleijster, wed. B. J.werkvr., Polsbroek 106. Aalders P. J., letterzetter, Polsbroek 106. Aalders J., schildersknecht, Deventerstraat 3. Aalders, W. H. A., rechercheur bii de politie, Buitensingel 84. Aalders W. H., slager, Laarstraat 81, tel. 568. Aalpol, geb. Berenschot, wed. G. J., Hemonystraat 19. Aalpol, geb. Kiezel, wed. H., werkvr., Dieserstraat 22. Aalst J. D. van, stoelenmaker, Donkeresteeg 20. Aalst Jr., J. D., stoelenmaker, Halvemaanstraat 55. Aalst Gez. P. M. E. en A. P. H. van, Houtmarkt 57. Aanholt D. J. van, schoenmaker, Marschweg 189. Aanholt H. J. van, lompensorteerder, Marschweg 191. Aanholt H. J. van, gemeente-arbeider, Marschweg 73. Aanholt J. W. van, arbeider, Wanne 13. Aanholt, geb. Keizer, wed. W. van, Marschweg 191. Aanholt W. van, paardenslachter, Gasthuisstraat 10. Aanstoot, geb. Möser, wed. G., tapster, Laarstraat 26. Aanstoot G. H., behanger, Laarstraat 26. Abonneert u op de ZUTPHENSCHE COURANT, 2.50 per kwartaal. 1922 i

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1922 | | pagina 4