216 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. L. J. Har tink, A. M. Vink en A. Wlentink. Telegrambesteller: A J Verkerk. Jongelingen: G. de Boer Jr., D. J. Lebbink, G- W. H. J. Loman, A. H. Ruijsink en E. J. C- Voskamp. Möfc Telegraafkantoor is geopend op werkdagen van 8 ure voorm. tot 9 ure n.m. Op Zon- en Feestdagen van 8—9 uur voorin, en van 1—2 uur nam. Het Telefoonkantoor is geopend Interlocaal verkeer: werkdagen 8 ure v.m.—9 ure n.m. Zon- en Feesdagen8—9 v.m. en 1—2 n.m. Het locale telefoonnet is dag en nacht geopend. Openbare spreekcellen zijn gevestigd: le. Rijkstelegraafkantoor. 2e. Gebouw ..Wijnhuistoren". Eene automa tische spreekcel; uitsluitend voor interlokaal verkeer, is gevestigd in het Station. Postkantoor. Directeur C. Zijm. Hoofdcommies der Poste rijen le klasse: Ch. Visser; Commies 3e kl. K. O. M. Weissner; Comm.-titulair en W. L. Varossieau. Assistenten: F. Welmers, G. A. K. Dieperink, H. Einsbroek, A. J. Ploeg, W. Grootehaer, C. L. Winkler, J. Meijer, W. Wieringa, M. j! H. v. d. Graaf, H. L. L. üreves, W. Slot en H. Strijker. Kan toorknecht: M. Harm sen, J. W. Hofman, C. Hulstijn en A. Castermans, HoofdbestellerH. F. Dommerhold en A. Brou wer. Bestellers.: H. W. Dijkman, W. Huisman. J. H C. van Duijl, E. J. v. d. Kuip, D. J. Righard, J. H. L. Hoefman, H. J. Remmehnk, C. J. Buitenhek, J. A Meijlink, J. B. Buenk, A. J. Kurtz, J. L. Nooij, G. v. d. Meer, J. L. M. van Bel', A. W. A. Pieters, W. Oldemenger, A. J. Zwiers, E. van Ton geren, J. E. Beukenhorst, J. W. Dressel. H. Bobbink, G. J. ter Haar, C. Kalthof, G. Verburg. H. A. J. de Boer, H. Harmsen, G. W. Hendriks, G. J. Welle, L. Limburg, O. J. Postrna' J. van Bel, J. Kaptein, A. Lentink, J. W(. van Neck, A. Zwe- verink, L. J. Arentsen, G- Wilgenhof en H. J. Laar. Kantoor bedienden: mej. M. Wevel en J. J. M. Thiel. Schrijvers: mei. G. J. M. de Beus en V. A. M. Lijser. Het kantoor is geopend van 's morgens 7.30 tot 's avonds 7.30. Des Zondags van 's morgens 8—9 en van 11.30—12.30 's namiddags. Op werkdagen van 8.30—3.30 's nam. is het kantoor geopend voor den dienst der postwissels, der quitantiën en der Rijkverzekeringsbank. Des Zbndags is het voor die diensten gesloten en worden mede geen postpakketten ter verzending aangenomen. Vrachtkarren. Vertrek. Naar Apeldoorn. Dinsdag, Donderdag en Zaterdag 's namiddags 3 uur, J. B, Oelman, Prins. Arnhem en tusschengelegen plaatsen, Maandag en Donderdag, 's nam. 4 uur, Prins, en Maandag en Donderdag Lenthe, bij fa. W. v. d. Stroom, Nieuwstad. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 217 Naar Ruurlo. Vrijdag 's midd. 2 uur, Lange Wagen. Brummen en Arnhem. Maandag. Woensdag. Donderdag, Zaterdag, 's nam. 4 uur, Prins. Hengelo (G.) en Keyenborg, Dinsdag en Donderdag, nam. 2 uur, hotel ,,de Klok". Pelikaanstraat. Deventer, Dinsdag, Donderdag 3 uur en Zaterdag, 's nam. 1 uur, voerman Hensen, bij W. Bultman, Nieuwstad. Doesburg. Dinsdag en Donderdag, 's namidd. 1 uur, Prins. Dieren, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag, 's namidd. 4 uur, Prins. Halle, Eerbeek en Loenen, Dinsd. en Donderd., 's nam. 1 uur, Prins. Borculo, Vrijdag 's nam. 12 uur, Prins en Lange Wagen. Lochem, uit do Lango Wagen, de vrachtwagen van To Riet. Lochem. Dinsdag, Donderdag en Zaterdag bij hotel de Klok, Pelikaan straat, vertrek 2 uur, voerman Schekman. Voorst, Dinsdag, Donderd. en Zaterd., 14 café Groote, II. Wageuaar. Vorden, alle marktd., 12 uur, Lango Wagen, Wed. H. Haverkamp. Baak. Bronkhorst en Steenderen, Donderdag 2 uur, bij Kreuzo in de Klok, Pelikaanstraat. Wichmond, Dinsdag, Donderdag, Zaterdag, ll'/a uur, in de Klok, Spittaalstraat. Lochem en Deventer, vracht-autodienstalle marktdagen 10 uur. Be stelhuis: v. d. Berge, Brugstraat. Winterswijk, Groenlo. Ruurlo, Vorden, Dinsdag en Vrijdag, vertrek 4 uur n.m. H. Kreusen. De Klok, Pelikaanstraat. Arnhem, Scheppers, Laarstraat 99. Vertrek Maandag en Donderdag 's avonds. Vorden, Maandag, Woensdag en Vrijdag, 's nam. 3.30, Gerritsen, Turfstraat. Eefdo en Warnsveld, dagelijks, vertrek van Eefde naar Zutphen v.m. 8 uur, van Zutphen naar Eefde v.m. 10l/a uur, van Eefdo naar Warns veld en Zutphen n.m. 1 uur, van Zutphen naar Warnsveld en Eefde n.m. 6 uur, Lichten voord sc-he schoenwinkel, Groenmarkt, en hotel Spaan, Nieuwstad. Eefde via Warnsveld (Winterdicnst) (1 Dec.April) dagelijks 1 uur. Naar Zutphen, dagelijks 8 uur. Bestelhuis Hotel de Prins. Eefdo (Zomerdienst) (AprilDec.) dagelijks 11 uur en 7 uur 's avonds; naar Zutphen 8 uur en 4'I, uur naar zelfde Bestelhuis. Stoombooten. Zutphensche Schroefstoomboot-Reederij. Schroefstoomboot ,,Zeelandia". Naar Doesburg, Nijmegen, Tiel, Zalt-Bommel, Dordrecht, Rotterdam, Schiedam en tusschengelegen plaatsen, Dinsdagmorgens. Agent: N. V. Gebr. v. d. Boom's Stoom- boot-Reederij. Kantoor IJsselkade 23.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1922 | | pagina 112