e. 4 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Arentsen J., boekbinder, Waterstraat 32 Arentsen L. J., vischafslager, Halvemaanstraat 50. Arentzen B. J. J., machinist spoorw.Roodetorenstraat 21. Arentzen H. G., ambtenaar spoorw., Vischpoortstraat 3a. Arentzen W. L., timmerman, Spittaalstraat 103a. Arfman G., Bornhof. Arnoldus J., pakhuisknecht, Wambuisstraat 33. Arnoldus J. H., arb. pettenfabriek, Bakkerstraat 12a. Arnoldus, geb. Meckkevelt, wed. Th., Beekstraat 12. Arts G. D., lijnwachter bij de Rijkstelegr., Tadamasingel 35a. Asperen H. van, schipper, aan boord. Asperen, geb. de Jonge, wed. H. van, aan boord. Asscher mej. R., Marschpoortstraat 10a. Assendorp D. J.asp. lijnwachter rijkstelegr., Waterstraat 9. Assendorp H. v., omroeper, Beekstraat 35. Assie A. G.schoenmaker, Polsbroek 27. Assie Jr., J., behanger, Paardenwal 21. Assink W. J.wagenmakersknecht, Wanne 16. Asten mej. F. P. van, St. Elisabethsgesticht. Assurantie-Maatschappij tegen Brandschade en op het Leven „DE NEDERLANDEN" van 1845. Kantoor IJsselkade 3, tel. 112. „AU BON MARCHÉ" (Sal. Njjburg), Turfstraat 2, hoek Korte Hofstraat, telepooon 274. Specialiteit Echt Fransche Corsetten, Lingeries, Hand schoenen, Kousen, etc. Costuums, Costuumrokken, upons. Steeds groote versche dcnheid in Blouses en Lady's shirts. Corsetten op maat binnen 8 dagen. Aüéé, geb. Christiaans, wed. J. L., Weg naar Voorst 56. Auée J.arbeider, Weg naar Voorst 56. Aumann E., mandenmaker, Rijkenhage 10. Auzon B. H. d', Evang. Luth. predikant, Deventerweg 123. Auzon, geb. Arnoldi, wed. H. J. d', Deventerweg 123. AZINK G., Kiosk Rozengracht en Lauge liofstraat 28. Sigarenhandel. Baaien J. K. van, Zaadmarkt 94. Baanders A. R., Laarstraat 42. Baanders E. A., Kolenstraat 14a. Baanders G. J., leerl. machinist spoorw., Weg n. Laren 151a. De Zutphensche Courant is het meest gelezen blad ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Baanders H. H.Vischpoortstraat 2a. Baanders mej. J. J., Laarstraat 42. Baanders mej. M. G., Vischpoortstraat 2a. Baars H. J., machinist spoorw., Buitensingel 72. Baarschers, geb. Boersbroek, wed. J., Beukerstraat 91. Baas G., rijksveldwachter, Buitensingel 51. Baaijens J.tabakskerver, Kolenstraat 8. Bachman P., wever in de strafgevangenis, Zaagmolenweg 1. Baerents mej. C. E., onderwijzeres, Coehoornsingel 10. Baerents H., Coehoornsingel 10. Bakkenes L., arbeider, Nieuwstad 45a. Bakkenhoven mej. J. M., St. Elisabethsgesticht. Bakker A. F. C., bloemist, Polsbroek 45, tel. 164. Bakker B. J.bloemist, Donkeresteeg 40. Bakker, geb. Willemsen, wed. E., Geweidigershoek 15. Bakker E., Dieserstraat 92. Bakker, geb. Nijkamp, wed. H., Zaadmarkt 89. Bakker H. A., rangeerder stoomtram, Emm. Weg 83. Bakker J.kantoorbediende, Buitensingel 122. Bakker J. H.bloemist, Korte Hofstraat 2a. Bakker, geb. van der Wart, wed. J. H., Bornhof. Bakker J.Hzn., J. H.bloemist, Korte Hofstraat 2, tel. 101. Bakker J. L.meubelmaker, Nieuwstad 20, tel. 12. Bakker J. W.kruidenier, Barlheze 51. Bakker dames Th. M. J.M. E. en L. S. H., Boompjeswal 17. Bakker mej. W. P. M. de, St. Elisabethsgesticht. Bakker, geb. van Dijk, wed. J. P. den, Buitensingel 2. Bakker, R. den, sigarensorteerder, Tadamasingel 32. Balk F. J., sigarenmaker, Wamsv. Weg 84. Balk, geb. Nijman, wed. J., Kreynckstraat 17. Balland mej. J. M. J.leerares in de Fransche Taal, Beukerstraat 62a. Balland, geb. Gautier, wed. dr. J.Beukerstr. 62a. Balsvoort mej. Th. R. van, apothekers assistente, Houtmarkt 79. Baltzer C. Th., Walstraat 7. Baltzer, geb. v. d. Hoek, mej. C. Th., costuumn., Walstr. 7. Bandell J. A.lompensorteerder, Hoogestraatje 78. Baneman H. G., wijnkoopersknecht, Weg naar Voorst 96. Baneman M., arbeider, Baankstraat 15. Baneman mej. W. A., Laarstraat 48. Bannink A. J., stadsarbeider, Marschweg 53. Bannink Chr. G., Bornhof. Bannink Chr. J.zeepziedersknecht, Marschweg 36. in het Oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1920 | | pagina 7