92 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Nieuwveld mej. R. H., verpleegster, Coehoornsingel 3. .Nieuwburg G., boekdrukker, Buitensingel 57. Nieuwburg J., bode Oudheidkamer, Groenesteeg 38. Nieuwburg Jacob, schoenmaker, Hoogestraatje 100. Nieuwburg Jr., J., smid spoorw., Weg naar Warnsveld 90. .Nieuwenhuis E. J., kuiper, Spittaal straat 23. Nieuwenhuijs W. H., bleeker. Warnsveldsche Weg la. Nieuwenhuizen A. van, grondwerker, Halterstraat 9 Nieuwenhuizen C. P. van den, kweeker, Weg naar Laren 95. JN ïeuwenhuizen L. J.arbeider, Groenesteeg 170 Nieuwenhuijzen, geb. de Man, wed. J„ St. Elisabethsgesticht. Nieuwenhoven C. L. van, rietwerker, Baankstraat 47. JNieuwenkamp W. J.rietwerker, Waterstraat 14. Nieuwkamp A. H., leeraar in zang, Deventerweg 133, tel 273 Nieuwkamp, geb. Dwars, J. B., chef-rijkstelephoniste, Deventer- NIECorüsnonriJ<: r Da vente™eg 133, tel. 273 huis, 212 Kantoor. DE J^NG Co BrandaS8urant,e-Maatscliappij Nistelrooij F. van, kuiper, Houtmarkt 56a, tel. 566. Nistelrooij P. van, kuiper, Tadamastraat 20a. Noach Antje, Waterstraat 14. Noach A. S., lompenkoopman, Laarstraat 3. Noach D. A., koopman in lompen, Korte Hofstraat 5. -Noach I. A., uitdrager, Barlheze 19. Noach J. A., koopman, Oudewand 32a, Noach S., winkelier in gemaakte goederen, Laarstraat 3. .Noach S. A., koopman, Barlheze 20. Noordhoff mej. F. E., enquêtrice ver. tot bestr. der tuberculose Deventerweg 123. Noordzij L kapitein stoomboot Waterst., Weg naar Voorst 3a. Nooren G. J. van, schoenmaker, Warnsveldsche Weg 144 Nooren L. van, Bomhof. Nooteboom G. J., koopman in wild. Polsbroek 114. Nooij G. J., schilder, Groenesteeg 17. Nooij J. L., brievenbesteller, Spittaal straat 36a Nooij, geb. de Wit, wed. H. de, Houtmarkt 68. Nooij Hzn., J. de, koopman, Deventerweg 33a, tel. 35. Norel D. O. controleur der grondbel., IJselkade 31, tel. 508. Worp W. A. M.kantoorbediende, Kuiperstraat 21. Nottrot H., arbeider, Kanonsdijk 14. Nout, geb. Beekman, wed. A., Buitensingel 47. Nout G. J., kleermaker, Beukerstraat 83. Nu es W. F. van, handelsreiziger, Spittaal straat 61a. De Zutphensche Courant is het meest gelezen blad ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Numans, geb. de Jongh, wed., Stationsplein 4. Nunnink A. K.landm. bij het kadaster, Lange Hofstraat 8. Nusink mej. S. M., Nieuwstad 19. Nuij, geb. Remscheid, wed. H., Coehoornsingel 2a. NUIJ, Firma Wed. Th., Korte Hofstraat 8, Tei. 200. Dames-, Heeren- en Kinder-Modemagazün. Specialiteit in Onderkleeding, Pelterijen, Garneeringen, Zijden Stoffen en Fiuweelen, Corsetten, Kousen en Sokken, Witte Goederen, Blouses, Costume-, Onder-en Bovenrokken, Peignoirs, Handschoenen, Parfumerieën, Parapluies, Kinder goederen, Garen en Band, Tafelkleeden, enz. STEEDS NOUVEAUTÉ'». NIJBURG SAL., Expert, Turfstraat 2, Tel. 274. Nijboer F., Barlheze 38. Nijenhuis B.Bornhof. Nijenhuis G., Kruisstraat 43. Nijenhuis G. J., arbeider, Groenesteeg 37. Nijenhuis G. J., voerman, Weg naar Voorst 31. Nijenhuis G. J. A., onderwijzer, Warnsveldsche Weg 39a. Nijenhuis, geb. Sehuppert, wed. G. W., Groenesteeg 37. Nijenhuis H.Tadamastraat 4. Nijenhuis H. J., kantoorbediende, Raadhuissteeg 6. Nijenhuis H. W., tabakskerver, Bernhardsteeg 6b. Nijenhuis J. A.ambtenaar ter gem.-secretarie, Raadhuisstr. 6. Nijenhuis mej. J. H., St. Elisabethsgesticht. Nijenhuis T.onderwijzer, Hoornwerk 38. Nijenhuis W. B., kantoorbediende, Raadhuissteeg 6. Nijhof A., arbeider, Spiegelstraat 38. Nijhof B. D., bankwerker, Lievenheersteeg 14a. Nijhof B. J. H.wisselwachter spoorw., Ie Pofferdijkdwarsstr. 7. Nijhof F. J., Zaagmolenweg 19. Nijhof H. G.koetsier, Roodetorenstraat 6. Nijhof, geb. Scholten, wed. H. W.Warnsveldsche Weg 198. Nijhof H. W., magazijnbediende, Wanne 8. Nijhof H. W., kantoorbediende, Leeuwerikstraat 3. Nijhof J. A.stoelenmaker, Warnsveldsche Weg 22. Nijhoff J. G., rijksklerk dir. belastingen, Spittaalstraat 76. Nijhuis H. J.rijksbakenmeester, Baankstraat 20. Nijkamp D.bakker, Barlheze 46. Nijkamp, geb. Driessen, wed. B., Ruitershofje. Nijkamp, geb. Bruil, wed. J. E., schoonmaakster school E, Beekstraat 55. NIJKAMP J., Beukerstrant 29, Telephoon 322. Boek- en Muziekhandel. Leesinrichting in 4 talen. in het Oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1920 | | pagina 51