152 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. land, Ingenieur 3e klasse te Zutphen, Bureel Nieuwstad 85. Opzichters: W. ten Bosch, opz. Ie kl. te Apeldoorn. M. In 't Hout, opz. Ie kl. te Zutphen. C. L. Dalebout, opz. 2e kl. te Doesburg. F. C. den Hartigh, opz. 3e kl. te Harderwijk. Ch. J. G. Willeras, opz. 4e kl. te Zutphen. W. A. D. Hoogwater, opz. 4e kl. te Apeldoorn. BureelambtenarenG. J. Bessem, Bureelchef, H. M. Vroom en J. A. R. Prinsen te Zutphen. Derde Rivierarrondissement (De IJssel van Westervoort tot de Zuiderzee). Arrondissements IngenieurV. J. P. de Blocq van Kuffeler, ingenieur 2e kl. te Zutphen. Bureel Nieuwstad 85 (9—12 en li/24i/2 uur). OpzichtersJ. Kooreman, opz. Ie kl. te Kampen. J. Beukelman, opz. Ie kl. te Deventer. W. A. Dormaar Pz., opz. 2e kl. te Dieren. Rijksbaken meester te Zutphen: H. J. Nijhuis. Bureelambtenaren: R.Groenendijk, Bureelchel'en G. Dijkman. Rjjks Betaalmeester, E C. U. Baron Calkoen, Rijkskantoren- gebóuw. Rijksboekhouder, W. F. E. Brouwer Jr. Surn. b. d.- dienst van 's Rijks Schatkist M. C. van der Mandele. Geopend van 9 tot 2 uur. College van Zetters. De Burgemeester q.q., Voorz.Leden: G. Lijsen, J. W. Vergeer, J. W. van Loo, H. A. Ezerman, L. Albers en N. Th. Dekker. Raad van Beroep voor de Directe Belasting. Voorz.H. W. J. Sannes. Plaatsverv. voorz.: Jhr. Mr. Dr. J. P. Hooft Graaf land. LedenG. Lijsen, Mr. W. J. v. Boneval Faure te Voorst en Jhr. Mr. B. de Jonge, secr. Plaatsverv. ledenH. W. Massink, E. J. B. Helmich te Baak en Mr. W. Wiersma, Apeldoorn. Raad van Beroep voor de Ongevallenverzekering. Voorz. Mr. H. C. van Hanswijk Pennink. Griffier, Mr. J. Bentfort van Val kenburg. Leden werkgevers uit Zutphen E. F. J. van Bruggen, H. J. Rood, J. W. van Loo, J. M. H. Hendriks Jr., H. L. Hamer. Leden-werklieden uit Zutphen G. J. H. Kranenburg, A. Jansen, J. W. Dressel, A. H. Ruijsink, A. Manessen, L. Leenen. P. A. Hüsken, J. Siersma. Klerk ter Griffie J. H. Koerselman. Bode G. J. Memelink. Griffie voor het publiek geopend van 9—3 uur. Plaatselijke Commissie ingevolge art. 86 der Ongevallenwet 1901. Mr. J. B. Sölner, voorz., A. B. Dull, secr., M. Lenselink, F. I. Iliohan en H. Koordeman, leden. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 153 Commissie van aanslag voor de Inkomstenbelasting. Jhr. W. K. von VVeiler, Voorzitter. LedenL. Albers, G. J. Lijsen, H. J. Ketjen te Zutphen en Mr. W. H. E. baron v. d. Borch van Verwolde. Kamer van Koophandel. Leden C. L. Rambonnet, Voorz. H. W. Reesink, Ondervoorz.J. M. Ubbens, Thes.J. Canters, W. H. Haverkorn v. Rijsewijk, D. M. de Wolff, P. Broekhuij- zen, E. F. J. van Bruggen, J. F. Hartman ensecr. Vergadering 2e Dinsdag in elke maand. Kamer van Arbeid voor de Bouwbedrijven. Leden-patroons H. Koordeman, A. G. Kerkmeijer, J. C. ten Braak, G. Brouwer en A. A. L. Tappers, allen te Zutphen. Leden werklieden G. W. Lebbink, J. W. Born, A. F. Bre mer en E. J. Arends te Zutphen en M. Olden te Warnsveld. Voorzitter voor het le halfjaar: H. Koordeman, id. voor het 2e halfjaar: G. W. Lebbink. Secretaris: H. N. B. vanSanten. Allen treden af in 1919. Scheidsgerecht voor Gemeentewerklieden. VoorzitterMr. G. M. v. Voorthuijsen, plaatsverv., A. K. Klaren, LedenJhr. Mr. B. de Jonge, W. J. Schillemans, H. J. van Braambeek, K. War- molts pl.v. L., Albers, F. Ypey, E. Kurtz en J. A. Paap. Liberale Kiesvereeniging. (Politieke). D. Molenaar Voorz., L. J. Spier Secr., W. J. Schillemans Penningm., H. Evekink Jr., E. J. Volkersz., J. Groeneveld, J. de Beus en J. Gimberg. Contributie minimum f 0,25. Getal leden 150. Vrijzinnige Kiesvereenigtng tot het stellen van candidaten voor leden van den Gemeenteraad. Bestuur: Mr. M. Rom Colthoff Voorzitter, J. Kreukniet Vice-Voorzitter, A. A. van Broekhuizen Secretaris, L. Albers Penningmeester, H. Kuiper. Vrijzinnig Democratische Vereeniging, aangesloten bij den Vrij zinnig Democr. Bond. Bestuur: Voorz., Mr. Max Moltzer Onder-Vö'orz., le Secr., Dr. P. M. Keer Penningm., G. H. Dieperink, H. de Kant, H. W. Kwant en D. Wakkermans. Getal leden 100. Minim, contr. f 0,25. Antirevolutionaire Kiesvereeniging Nederland en Oranje. Bestuur: G. W. Ormel, Voorz., J. v. Dijk, Eerebestuurslid, J. Boks, Secr., Mr. Th. Dijstra, Vice Voorz., G. Frederiks, H. J. Koers, G. J. H. Kranenburg en P. Wind, Penningm. Getal leden 100. Contributie minstens f 0,25 per jaar. Chr. Hist. Kiesvereeniging Gezag en Vrijheid. Bestuur: R. M. Kloosterman, Voorzitter, H. v. Zeben, Vice Voorzitter,

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1916 | | pagina 80