190 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 4e het onderzoeken welke soorten van vruchtboomen in deze streken net best gedjjen met hunne behandeling. 5e. het verstrekken van zaden, stekken, en enthout enz. aan de leden en donateurs. 6e te bevorderen wat verder op den weg Vereeniging ligt en in nauw verband staat met den Tuinbouw. Zutphen's Landbouwers Veefonds „De onderlinge hulp". Bestuur voor Zutphen G. J. Scholten A.Hzn., E Bannink, A. van Engelen, penningm.W. T. Hendriks, H. Boom, B. Scholten. Voor de HovenG. Ockers, H. Lammers en E. J. Klaassen. Nieuwe deelnemers betalen 3 pCt. van de geschatte waarde der koeien, terwijl tevens van 5—7 ;2 cent van elke f 100 der geschatte waarde per week wordt bijgedragen. Bij sterfgeval wordt de geheele geschatte waarde vergoed. Het vee wordt door het bestuur gekeurd, en 20 pCt. beneden de waarde aange nomen. 5 De administratie van elke nieuwe koe of kalf kost f 0.25, het taxeeren en het opbranden geschiedt kosteloos. De gecontribueerde gelden worden aiie maanden in de Spaarbank belegd. „Geitenfokvereeniging Zutphen", te Zutphen, goedgekeurd bii Kon. besl. van 21 Sept. 1910. Bestuur: E. Meppelink, Voorz.J. Hasper, Seer.; W. Ch. Barendsen, Penningm. Doel der vereeniging: bevordering van dc gei ten fokkerij en verbete ring van het geitenras het aanschaffen en onderhouden van'een voldoend aantal bokken en zoo mogeljjk geiten van het witte, ongehoornde Saa- nenslag; het verspreiden van gezonde begrippen omtrent alles met de geitenfokkerij in verbandhet houden van keuringen enz. enz. Leden van deze vereeniging moeten uitsluitend eigenaars of houders van geiten zijn. Contributie: minstens f 0,10 per jaar, benevens f 0.25 inleggeld. Donateurs zijn z[j, die de vereeniging jaarlijks met minstens f 0,50 steunen! Vereeniging van IJsgebruikers. Bestuur: M. G. A. Wennips, A oorz.. D. M. de Wolf, Seer., J. W. de Groote, penningm.! S. Klerk en A. E. Meerstadt, bestuursleden. De vereeniging stelt zich ten doel haren leden op de meest goedkoope wijze ijs te verschaffen voor het bedryf. Eischen toetreding: f 10 entree geld en f 1 contributie per jaar. Secretariaat Waterstraat 49. Nederlandsche Heide Maatschappij. Afdeeling Zutphen. Voorz.: B. A. Albers, Secr.-Penningm.Mr. M. Rom Colthoff. Waterschap van de Berkel. Watergraaf Jhr. Mr. Dr. J. P. Hooft Graafland; Secr.-Penningm., A. Staring. Afd. Beneden-Berkel. Dr. E. D. Cartier van Dissel, lo. Voorz.; H. Postel en G. J. Kok Hoofdgeërfden. Mr. M. Rom Colthoff', Secr.-Penningm. Tramweg Maatschappij Eefde—Zutphen. Dir. H. N. Sluis. Comm. J. Canters en Mr. J. B. Sölner. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 191 Tramweg-Maatschappij Zutphen Emmerik. F. M. Loep, Direct., C. W. Vrijland, Hoog-Keppel, Voorz.-Comm. H. Beker, Steen deren, J. B. Helmich, Baak, Max Ostermaijer, Emmerik. Dr. H. Langen, Emmerik, Mr. M. Rom Colthoff, Zutphen, IT. J. v. Zadelhoff, Doetinchem, Secretaris. TramwegMaatschappij „de Graafschap" Zutphen. Directeur: P. v. d. Velde. Commissarissen:Zutphen. Voorz.: S. A. K. Baron v. Nagel, Warnsveld, P. G. Gallée, Vorden, D. Ouweleen, Hengelo (G.), Mr. A. P. R. C. baron v. d. Borch van Verwolde, Verwolde, B. F. W. baron van Westerholt van Hackfort, Vorden, J. M. Koning, Hengelo (G.). Nederlandsch M^ttray. Afd. Zutphen. Pres. C. Storm Buysing, seer, en Thes. Mr. W. J. L. Umbgrove. LedenJhr. Mr. D-. W. v. Andringa de KempenaerContributie f 5. voor een lid, f 3,65 voor een begunstiger. Getal leden 28 en 1 begunstiger. Commissie voor de Kweekschool voor de Zeevaart te Leiden. PresSecr. B. H. A. Lenderink, Thes. C. C. Brünings. Staatsspoorwegen Zutphen. Dienst der Exploitatie. Stations chef J. A. Vermaas; Adjunct-Stationschef H. W. Bos; C. v. Ingen en C. W. Weijster. Stations assistenten E. K. Ebben hout, W. Mulder, J. v. d. Hengel, H. de Kant, L. Strabbing. Adj.-Commies K. Breuker, L. Altena. H. H. F. Salomon. Goe derenklerken C. D. A. Warnas, C. Rolaff, H- J- Volkers, F. Alons en A. P. de Geus. Klerk-Telegrafist W. J. W. Steemers, W. Veniet, G. H. Loman, PI. Sanders, G. J. Heijink. Telegra fisten J. A. Dammer, H. Santing. Arbeider-Telegrafisten A. J. Koenderink, H. de Ruiter. Ladingmeesters G. Schoonkind, A. Koeslag, G. J. Oldenhof, H. W. Stoelhorst, J. Timmermans. A. J. Aalpol, J. IT. Stapel, J. Renes. Perroncontroleurs P. M. Jeukes, A. de Waard, J. G. Klabbers, J. J. Haan, G. A. Teeuwsen. Dienst van Tractie en Materieel. Werktuigkundige Werkmeester J. J. Staleman. Boekhouder IT. G. Arentzen; Klerk F. W. F. Rumbrink. Werkmeester J. A. Alting. Schrij ver M. F. C. v. Geel en C. Vies. Wagenmeester J. A. Voor horst, A. R. Bronkhorst, Th. Effing, J Harms, D. Wien. Dienst van Weg en Werken: Sectie-Ingenieur: B. J. Haitsma Muiier. Chef de Bureau A. A. van Broekhuijzen. Bouwkundige J. de Priester. Opzichters J. A. Paap en J. Verkerk. Com miezen IT. J. van Braambeek en Th. J. Schoot. Adj.-Commies J. Dekker. Surnumerairs H. A. A. v. d. Aa en L. J. Huizinga. Schrijvers W. Romijn, G. Baas Becking, F. Tiernagan en G. W. ten Pas.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1914 | | pagina 98