166 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. David Evekink's Stichting. 181 Woningen aan den Paarden- waL den Berkelsingel, Tadamasingel, Melatensteeg en Warns- veldsche Weg. Bestuursleden de leden der Spaarkas. Huurprijs der woningen fl,50, f 1,75 en f2,per week. Bestuur der Protest. Vereeniging van Spijsuicdeeling aan be- hoettigen. F. H. Heukelman, Pres.; A. Velders, Secr.W. H. Schukking, ïhes.H. Goosens, G. J. M. Oudenampsen Jr., J. C. Golden berg, en Deze inrichting deelt gedurende de maanden November, December. Januari, Februari en Maart op werkdageu van 11)4—W-> uur's middags aan minvermogenden soep en vaste spijzen uit aan de gaarkeuken (ingang Spiegelstraat). De kaartjes kunnen bij den Thesaurier verkregen wor den door inschrijvingsbiljetten voor een zeker aantal op vaste dagen; ook kan men personen aanwijzen die gedurende bovengenoemde maanden voor rekening van den gever eten ontvangen. Zutphensche Gaarkeuken. Kreynckstraat. Bestuur: F. H. Heukelman, Pres.; A. Velders, Secr.W. H. Schukking, Thes.;. H. Goossens, G. J. M. Oudenampsen Jr., J. C. Goldenberg, en Zutphensche Broodfabriek (N. V. opgericht 1884) Havenstraat 25 Zutphen. Directeur, A. B. Dull. Commissarissen, B. A. Albers, J. Roeters van Lennep, den Haag en L. Portheine. Zutphensche Melkinrichting in de Kattenhavenstraat. Direc teur, W. II. Haverkorn van Rij se wijk, Commissarissen B. E. Onderwater van Brandwijk, B. A. Albers en Mr. Rom Colthoff. Deze inrichting heeft ten doel verkoop van alle zuivelproducten, ijs en melk in blik voor export en hetgeen verder in het belang van de inrich ting moge blijken. Zutphensche Winkelvereeniging. Bestuur: J. Groeneveld, voorz., W. Eenink, secr., J. de Beus, penningm., N. Dorant en D. Wakkermans, leden van inkoop. CommissarissenF. van Haaren, R. M. Meijlink en D. van der Meer. Het doel der Vereeniging is om op Coöperatieve grondslag goede en degelijke kruidenierswaren enz- te verstrekken. Nederl. Coöp. Eierenverkoop Vereeniging. Bestuur: H. J. Tjoonk, Vorden, Voorz.; J. Nienhuis, Vorden, Secr.; A. v. d. Einde, Ambt-DoetinchemW. Breukink H.Jzn., Steenderen en W. J. Smit, Wichmond. Directeur: W. C. H. Albrecht. Geldersch-Overijselsche Bond van Coöperatieve Zuivelfabrieken, opgericht 1896, doel het bevorderen van de belangen van de leden (thans 63 Coöp. Zuivelfabrieken) Voorzitter P. van Vleu ten, Genemuiden; Secretaris-Penningmeester H. Zondervan. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 167 Naaml. Vennootschap ,,de Botermijn". MijndagenDinsdagen Vrijdag 2 uur. H. Ev'ekink, Pres.-Comm., Mr. J. B. Sölner, Mr. M. Rom Colthoff, Comm. Administrateur G. J. Kuijper. Mijnagent: G. C. J. Pijnappel. Eerste Coöperatieve Boterverkoopvereeniging. Verkoopdagen: Dinsdag en Vrijdag in de stedelijke Boterhal, des namiddags half twee uur. C. Roeterdink Gorssel, Voorzitter. B. A. ten Have Almen, Secretaris. Jaarsma te Steenderen, Penning meester. Commissarissen Hento te Hengelo (G.), A. W. O. Thate te Lochem. Directeur: W. C. H. Albrecht. Protestantsche Inrichting van Weldadigheid. C. C. Brünings, Pres.; A. Velders, Secr.; M. G. A. Lijsen, Penningm.E. J. Harmsen, adj.-Penningm.J. C. Goldenberg, Magazijnmeester; H. L. Ketjen, adj.-MagazijnmeesterMr. G. M. van Voort- huijsen, H. A. A." v. Elk, B. W. v. Eldik Sr. en E. J. Volkersz. Te Huis voor Militairen. BestuurJhr. Mr. J. H. J. C. Martens v. Sevenhoven Voorzitter, F. J. J. baron van Heemstra Penningm., Ds. P. Veen, Secr. H. A. J. Leembruggen, E. C. U. baron Calkoen en A. E. Zimmerman. Huisvader J. Dijkstra. De bestemming van dit in de Kuiperstraat gelegen Huis, een uitvloeisel van den Nederlandsehen Militairen Bond, is Militairen, te Zutphen in garnizoen, kosteloos een aangenaam verblijf in hun vrijen tjjd te bezorgen. Een vrjj uitgebreide bibliotheek, eenige dagbladen, dam- en schaakspelen zijn aanwezig. Voor geringen prijs zijn goede ververschingen geen sterkedrank te verkrijgen. Van de gelegenheid om brie\en te schrijven wordt ruim gebruik gemaakt. Op bepaalde tijden worden voordrachten over verschillende onderwerpen gehouden. Het lidmaatschap kost f 2 of meer 'sjaars. Chr. Jongelings-Vereeniging I Tim. 6 12a te Zutphen. Opge richt 21 October 1861. Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 28 April 1905 No. 39. Vereenigingsgebouw Paardenwal 39. Afdeeling van het Nederl. Jongel. Verbond en van den Wereld bond van Jonge Mannen. H. van Zeben Dzn., Eere-Voorz.Ds. P. Veen, Voorzitter; H. Koerselman, Vice-Voorz G. J. Nijkamp, le Secretaris; D. Ormel 2e Secr.; E. M. Willemsen, le Penningm.; F. Mooiweer 2e Penningm.D. Ivappert, le BibliothecarisJ. A. Jansen, 2e Bibliothecaris. Getal leden 100. Begunstigers 180. De verga deringen worden gehouden iederen Zondagavond van 8—91/2 uur, 's zomers 67!/2 uur. Het orgaan „Het Maandblad" verschijnt tegen den lsten van elke maand. Haar volks bibliotheek met 800 boeken is geopend iederen Donderdag avond van 8—9 uur. Iedere jonge man boven 16 jaar kan lid der Vereen, worden. Begunstigers betalen minstens f I,— per jaar.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1914 | | pagina 86