74 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. "Lansink D. J., landbouwer, Weg naar Voorst 72. "Lansink G. J., arbeider, Weg naar Laren 74. Lansink H. J., veedrijver, Vliegendijk 10. "Lansink H. J., arbeider S.S., Polsbroek 215. "Lansink H. J., letterzetter, Laarstraat 63. Lansink, geb. Bijvank, wed. J. W., Laarstraat 111. Lansman L. H. Gdameskleedermaker, Waterstraat 51. "Lansman J. B., dameskleermaker, Waterstraat 51. "Lasonder A. H., landbouwer, Weg naar Voorst 86. "Lasonder G., schoenmaker, Kruisstraat 28. Lasonder, geb. Hesselink, wed. G. J., Weg n. Voorst lid. "Leautaud A., in parapl. en mandenw., Beukerstr. 67. "Lebbink B. F., timmerman, Weg naar Laren 156. "Lebbink E., timmerman, Wambuisstraat 2. "Lebbink G. J., landbouwer, Komsteeg 1. "Lebbink G. W., timmerman, Tadamastraat 1. "Lebbink J. PI., timmerman, Tadamasingel 46. "Leemhorst A. H., kleermaker, Laarstraat 5. Leemhorst mej. W. H., assistent-leerares aan de industrie school voor meisjes, Laarstraat 5. Leemkoel J., mil. apothekersbediende, Rozenhoflaan 18a. Leemkoel mej. C W. J., apothekersassistente, Rozenhofl. 18a. Leemkoel mej. W. J., apothekersassistente, Rozenhofl. 18a. "Leempoel L., sigarenhandelaar, Nieuwstad 11. "Leemrijse E. J., tuinman, Weg naar Warnsveld 12. Leemrijse Gtouwslagersknecht, Weg naar Voorst 26. "Leemrijse H., tapper, Barlheze 4. Leenen, geb. Nijenhuis, G., Vijfmorgenstraat 7. Leenen J. A., schrijnwerker, Bornhof. "Leenen H. L., schrijnwerker, Lievenheersteeg 11. "Leenen L., schrijnwerker, Berkelsingel 122. "Leer J. Z. J. van, handelsagent, Dieserstraat 12. "Leeraar H., koopman in manufacturen, Barlheze 42. "Leeraar J., koopman in manufacturen, Rijkenhage 14. "Leether Th. G. J., schoenmaker, Berkelsingel 112. Leeuw mej. J. A., Schupstoel 5. "Leeuw J. Ph. van der, ingenieur, Brugstraat 9, tel. 80. "Leeuwen A. W. van, mechanicus, Laarstraat 9. "Leeuwen F. H. van, hypotheekbewaarder, Deventerweg 58. "Leeuwenberg F. A. J. v., handelsreiziger. Beukerstraat 97. Leeuwenberg mej. A. M. J. v., St.. Elis. Gesticht. Legeer B. A., schoenmaker, Paardenwal 19. "Legeer PI. L, arbeider, voorman S.S., Spittaalstraat 114. "Legerstee J. J., colporteur, Barlheze 50. Leideritz F. J. J., arbeider, Barlheze 85. De Zutpliensclie Courant is liet meest gelezen blad ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Lelie L. S., particulier, Warnsv.weg Be, tel. 406. Lem Dr. J. W., directeur H. B. SBeukerstraat 97. Lemmen, geb. Thomassen, wed. J., Bornhof. Lenderink B. H. A., comm. van politie, Spoorstraat 1. Lenderink D., arbeider, Bornhovestraat 7. Lenderink D. K. A., Tadamastraat 14. Lenderink G. J.. Bornhof. Lenderink mej. M. H. K., onderwijzeres L. O., Spoorstraat 1. LENDERINK Wed. JAC., Weg naar Warnsveld 1. Zutphensche Stoom- Wasch- en Strijkinrichting. Lenderink J., voerman, Buitensingel 8. Lennep Dr. E. C. C. van, arts, Zaadmarkt 95, tel. 835. Lenning S. van, rijksambtenaar, Lange Hofstraat la. Lenselink G. J., handelsreiziger, Emm.weg 8. Lenselink M., stadsmetselaar, Tadamasingel 79. Lensen B. C. J., verver, Laarstraat 27. fLensen C. J., kleermaker, Hoogestraatje 77. LENSEN L. W., Dieserstraat 16, tel. 340. Varkensslagerij. Handel in Rookvleesch en Hammen. "Lentink G., drogistbediende, Halvemaanstraat 45. Lentink W., Vischpoortplein 7. Lentink W. J., arbeider, I-Ioogestraatje 52. "Lentz F. W., boekbinder, Wambuisstraat 29. Lentz J. G., steenhouwer, Wambuisstraat 27. Lentz G. J., steenhouwer, Tadamasingel 35. Leopold mej. A. M. S leerares huishoudschool, Berkels. 80. Leu, geb. Weideman, J. de, Dieserstraat 48. "Leunk J. F., boekbinder, Tadamasingel 80. "Leunk H. J., kleermaker, Berkelsingel 10. Leunk J. H., kleermaker, Bornhof. "Leur J. G. F. van der, kantoorbediende, Weg n. Voorst la. Mej. LEUVENINKDe Vries, Dieserstraat 106. Strijkinrichting. "Leuvenink PI., metselaar, Dieserstraat 106. Leuverman A. A., Bornhof. "Leuverman G. J., wagenmaker, Boompjeswal lc. "Leuverman G. W., schrijnwerker, Berkelsingel 14. "Leuverman H., kleermaker, Berkelsingel 50. LEUVERMAN J. H., Boompjeswal lc. Stoom-Wagen maker jj. Levie D., Rozengracht 2a. Levison, geb. Wolfsheimer, wed., Rozengracht 18. "Levison EL, koopman, Rozengracht 18. in liet Oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1914 | | pagina 40