138 ADRESBOEK van ZUTPHEN. Achterom. Beekstraat Coehoornsingel. Deventerstraat. Deventerweg. Dieserstraat. Gasthuisstraat. Geweldigershoek. Halterstraat. Isendoornstraat. Jacob Damsingel. Kromme-elleboogsteeg. Wijk Apenstert. Barlheze. Berkelkade (benoorden de Marschpoortstraat). Broederenkerkhof. Broederenkerkplein. Broederenkerkstraat. Brugstraat. Groenmarkt (Noordzijde). Havenstraat. Heukestraat. Korte Hofstraat West zijde). Kreynckstraat. Marschpoortstr. (Noordzijde). Marschweg. Wijk Berkelkade (bezuiden de Marschpoortstraat). Bakkerstraat. 's Gravenhof. Gi'oenmarkt (Zuidzijde). Hoornwerk. Houtmarkt (Westzijde). Houtwal. Kerkhof. Kerksteegje. Kerkstraatje. Verdeeling in Wijken. Wijk A. Lievevrouwenstraat. Louisesingel. Molenbeekstraat. Nieuwstad. Nieuwstadskerksteeg. Overweg. Overwelving. Reinmakershoek. Rozenhoflaan. Tengnagelshoek. Van Tilstraat. Weg naar Laren. Zevennoteboomstraat. B. Noorderhaven. Oude Gasthuissteeg. Oude Wed. Parkstraat. Rosmolensteeg. Rozengracht. Schoenmakersstraatje. Spiegelstraat. Spoorstraat. Stationsplein. Stationsweg. Tuinstraat. Turfstraat (Noordzijde). IJselkade (benoorden de Marschpoortstraat). C. Kolenstraat. Korenstraat. Kuiperstraat. Lange Hofstraat. Marschpoortstraat (Zuid zijde). Martinetsingel. Pelikaanstraat (Zuidzijde). Proostdijsteeg. Ra venstraatje. ADRESBOEK Roodetorenstraat. Vischpoortplein. Vischpoortstraat. Waterstraat. Wijk Berkelsingel. Buitensingel (van den Weg naar Warnsveld tot aan de Mestbergplaats). Donkeresteeg. Graaf Ottosingel. Groenesteeg. Wijk Buitensingel (van den Weg naar Emmerik tot en met de Mestbergplaats). Lievenheersteeg. Lunettestraat. Spittaalstraat. Tadamasingel. Armenhage. Bernhardsteeg. Beukerstraat. Boompjeswal. Bornhovestraat. David Evekinkstraat. Frankensteeg. Hagepoortstraat. Houtmarkt (Oostzijde). Komsteeg. Korte Beukerstraat. Korte Hofstraat (Oostzijde). Wij Achterhoven. Akkerstraat. Baankstraat. Dwarsstraat. Dijkstraat. Kanonsdijk. Kruisstraat. fAN ZUTPHEN. 139 IJselkade (bezuiden de Marschpoortstraat). Zaadmarkt (Westzijde). Zuiderhaven. D I. Halvemaanstraat. Hoogestraatje. Laarstraat. Melatensteeg. Polsbroek. Weg naar Warnsveld. D II. Vijfmorgenstraat. Walstraat. Wambuisstraat. Wanne. Weg naar Emmerik. Weg naar Vierakker. E. Lombardsteeg. Naadzak. Oudewand. Paardenwal. Pelikaanstr. (Noordzijde). Prinsenhof. Rijkenhage. Schupstoel. Turfstraat (Zuidzijde). Sprongstraat. Vaaltstraat. Zaadmarkt (Oostzijde). F. Lijnbaanstraat. Oude Touwbaan. Schoolstraat. Spoordijkstraat. Vliegendijk. Weg naar Voorst.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1906 | | pagina 72