Ingezetenen der Stad Zutphen. IV HEGI Rijtuigmaker. IJ. J. Wijnand van Gulik. B&ijw'iel handelaar. M. Abbink. Job. C. ten Braak. J. Volkers. A. G. v. Zuilekom. Schilders. A. van Donderen Gzn. G. Kei bolt. D. J. Wijnand van Gulik. Schoenen en Laarzen- magazijn. R. Tholen Möller. II. B. Sterenborg. Sigaren en Tabak. P. Broere. C. IJ. Muijderman. G. C. A. Schellenberg. Firma A. Winkels. A. Schaap Il.Jzn. G. Fred e riks. Kreno (C. G. van Baerle). Joh. J. de Leeuw. L. II. Ott. G. M. v. Riessen. Smederij en Magazijn van Haarden, Kachels enz. W. G. Muijderman Zn. STER. Stalhouderij. Firma G. J. Tbien. Steenhouwerij, J\Kerkmeijer G.Jzn. II. Revelman Gzn. Steenkolen enz. VV. Glaser Zoon. II. G. J. Noll. J. F. Hartman. Stoelenmaker; j. J. Hendriks. Stoomboot-Kcederij. E. de llaas. Suikerwerk. M. Op den Winkel. Vleeschliouwerij en Tleeschwareii. E. Vrugtman J.Bzn. J. Wissink. T. van Zadelholl' Zoon. I). A. van Bruggen. Firma Oorsprong-Greeve. Wijnhandel. J. P. Scholten Go. Zadelmakerij. J. Ensink. ALPHABETISCHE NAAMLIJST VAN DE Kiezers voor de Tweede Kamer, de Provinciale Staten en den Gemeenteraad, f Kiezers voor de.Tweede Kamer en de Provinciale Staten. Kiezers voor de Tweede Kamer. A. ♦Aalbers II., arbeider, Lievenheersteeg 47. Aalders, geb. Voskamp, Wed. B. A., werkvr., Spittaalstr. 78. Aalders B. J., schoenmaker, Polsbroek 50. ♦Aalders J., spekslager, Dieserstraat 21. ♦Aalders J., schilder, Komsteeg 15a. Aalders J. A., landbouwer, Polsbroek 62. ♦Aalders W. 11., slager, Laarstraat 465. ♦Aalpol G. J., particulier, Weg naar Laren 2. Aalpol, geb. Kiezel, wed. II., Dieserstraat 26. Aalst J. IJ. van, stoelenmaker, Donkere steeg 20. Aanholt A. van, gep. mil. 0. I. Leger, Laarstraat 58. Aanholt 11. J. van, stads-arbeider, Groenesteeg 101. j-Aanholl II. J. van, molenaarsknecht, Marschweg 75. Aanholt W. van, arbeider, Marschweg 75. Aanholt W. van, paardenslachter, Marschweg 44. ^Aanstoot G., tapper, Broederenkerkstraat 4. ♦Aartsen A. J. van, mach. St. Sp., Weg naar Laren 8. Aaijtink IJ., arbeider, Achterhoven 19. ♦Aaijtink II., arbeider, Achterhoven 49. Abbink G., arbeider, Berkelsingel 402. Abbink II.. arbeider, Berkelsingel 402. ♦Abbink H. J., tramconducteur, Wambuisstraat 24. Abbink M., bouwondernemer, Marschpoortstraat 8a. Aberson D. J. B., opperman, Marschweg 56. Aberson J. B., kramer, Bornhovestraat 9. ♦Ackerman J., kruidenier, Lunettestraat 2lö. Addink Mej. C., onderwijzeres, Schupstoel 4. ♦Addink G. G., logementhouder, Laarstraat 106. Addink E. J., visscher, Beekstraat 44. Addink G. H., landbouwer, Lievenheersteeg 60. ♦Addink Jr., G. J., pakhuisknecht, Polsbroek 454. Addink II., landbouwer, Polsbroek 188. ♦Addink II. J., onderwijzer, Kuiperstraat 15. 4898

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1898 | | pagina 5