140 ADRESBOEK van ZUTPHEN. Requisiteurs C. D. Muijderman Jhr Th. J. Kraijenhoff, J. C. Camerling Helmolt en Mr. J. Post van Everdingen. De vereeeniging bestaat uit een onbepaald aantal ledendie zich bij hunne toetreding verbinden om een eventueel tekort bij liet geven van tooneelvoorstellingenconcertenlezingen enz. te helpen dekkenpondspondsgewijzehoogstens tot een bedrag van f 10 per jaar, per persoon. Zutphensche IJsvereeniging Bestuur. Eere Pres. Jhr. H. A. Goenen Pres C. C. Brunings, Vice Pres., Mr.*J. J. Henny Seer. W. J. Gilhuijs Thes A G. Wijers, A. Steenlack, G. Beins E W FrederiksJ. C. Goldenb'ergA Ljjsen H. Evekink Jr. en J. C. Camer ling Helmolt. Telt circa 400 leden. Contributie f' 1, Entrée f 1, - Neerlands Koning Koninklijk Scherpschutters Ge nootschap (afd. Ned. Weerbaarheidsbond). Bestuur. Pres. G. W. de Josselin de Jong; waarn. Secr. Jhr. F. A. Coenen. Telt circa 25 leden. Contributie gewone leden f 5 buitengewone leden f 3 entrée f 3 Schietoefenin gen aan den Laatsten Stuiver, 's zomers van 1 Mei tot 1 Oct. alle Vrijdagen, 's namiddags te 5 uren St. Hubert. Scherpschutte: s-Genootschap (Afd. Ned. Weerbaarheidsbond. Bestuur: Pres C. Schillèmans Vice-Pres. W. E. Ketjen Secret en Thes A. Velders. Telt circa 40 leden. Contributie f 3,50 Schietoefeningen aan den Laatsten Stuiver, 's zomers 's Woensdags des nam. te 5 uren. Zutphensche Scherpschuttersvereenigirg „Gelria" (Afd Nederl Weerbaarheidsbond) Bestuur: J B. Witte pres. Marten op den Winkel secret J. G. Glaser penningm. Joh. Winkels en W. C. Meilink comm. van orde. Telt circa 40 leden. Contributie f 4,20 Schiet oefeningen aan de Stedelijke schietbaan des Woensdags middags gedurende de maanden April tot October. Kadervereeniging d.d. Schutterij (Afdeeling Nederl. Schutterij Kaderbond). Beschermheer C C. Brunings. BestuurI), van Zeben pres.D. W Schoonman algem. secundus W. van Oojjsecr L van Zeben pen ningm. J B Lansman. Q B. Willemsen en Joh Morhée, comm. van orde. Telt circa 22 leden. Contributie f 4.80 Entrée f 1 ADRESBOEK van ZUTPHEN. 141 Flobertvereeniging „Claudius Civilis". Bestuur: G. de Vos, pres. W. Rroere sccret.-penningm., A de Vos, W. C. v. d. Staaij comm. van orde. Contributie bjj intrede f 1,en 35 cent per maand. Schietvereeniging „Concordia". Pres.B. E. Onder water van Brandwijk. Secr.-Thes. J. Canters. Casino. Commissarissen: G W. de Josselin de Jong en B. E. Onderwater van Brandwijk. Contributie f7,-. Maatschappij tot bevordering der Toonkunst. Af deeling Zutphen 50 leden. De afdeeling wenscht het doel der Maatsch. in zijn geheelen omvang te bevorderen. Zij heeft een gemengde Zangvereeniging opgericht waar 100 leden medewerken. De contributie bedraagt f 6,50. Bovendien kan men alleen lid der Zangvereeniging zijn tegen betaling van f5 en f3 voor hen die uit een huisgezin zijn waarvan een lid f 6,50 of f 5.— betaalt. Men wordt donateur voor een jaarlijksche bijdrage van minstens f 2,50 boven de gewone contributie. De oefe ningen worden gehouden des Woensdags 's avonds half acht uur. In den regel 2 concerten per jaar. Het lid maatschap der afdeeling geeft recht van toegang tot de uitvoeringen der afdeelingen van de Maatsch in andere steden. Bestuur: C. Schillèmans, pres Dr. A. J. van Rh ij n vice pres. Mr. J. L. A Stolk penningm., J. P. Muijderman, secr H. van Erkel bibliothecaris. Direc teur C. H. Coster. Olympia. Vereeniging ter beoefening der praktische Gymnastiek. Bestuur: J. IleskesDir. D. W. Schoon man. Pres H. A. Ezeiman alg. Secundus. J A.Vrugt- man J.Bzn.. Secr L. PortlieinePenningm. G. .1. Hamer H.lzn en II Burgers Commissarissen van Orde. De vereeniging telt '2 eereleden, 51 begunstigers en 34 werkende leden. Contributie werkende leden f 5,— begunstigers f 2.50 'sjaars. Oefeningsvergaderingen Zaterdagsavonds 8 uur Pictura. Directeuren: President, Mr J. Reijnvaan Secret C. Storm Buijsing Directeur van Orde, II. W. van der Worp. Commissarissen: A. G. Wijers, J. II. Kiesouw en F. II. van Etteger. Penningm E. G. Vol- kersz. Getal leden 142. Contributie f4,-.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1889 | | pagina 77