Bijlage U. 8 b. de landbouwwinterschool met conciërgewoning tot weder opzegging kosteloos aan het Rijk in gebruik gegeven (op 14 October 1944 is de woning verwoest en de school zwaar beschadigd) c. de zolder, tot wederopzegging verhuurd aan de Vereniging Zutph. Muziekcorps, voor f 50.—per jaar, met vergoeding van f 1.per jaar voor gebruik van aanwezig meubilair; (op 14 October verwoest); 6. het gebouw Waterstraat 5 (voormalig belastingkantoor), waarvan drie lokalen in gebruik bij de Distributiedienst en overigens tijdelijk in gebruik bij de school voor Buitengewoon Lager Onderwijs 7. de woning behorende bij het voormalig belastingkantoor tot wederopzegging verhuurd aan J. H. van Dam tegen een huurprijs van f 17.33 per maand 8. het gebouw in de Geweldigershoek, thans onverhuurd 9. de bergplaats aan het Hogestraatje, tot wederopzegging verhuurd voor f 15.per half jaar aan A. H. Leunk; 10. een complex woningen in de Komsteeg, tot wederopzegging verhuurd voor f 559.per jaar; 11. het perceel Rozengracht 3 naast en boven de Rosmolensteeg, tot wederopzegging verhuurd voor f 180.per jaar; (op 14 October verwoest) 12. het perceel Kerkhof 3, bewoond door de kamerbewaarder van het gemeentehuis 13. de voormalige Waliënkazerne, waarvan een gedeelte tot 1' Maart 1946 verhuurd aan N.V. Automobielbedrijf„Zutphania", tegen een huurprijs van f 1400.— per jaar; verder de zolder boven de lokalen 4 en 6, gratis in gebruik gegeven aan het comité „Brokkenhuis" de lokalen 3 en 4, verhuurd aan het comité „Brokkenhuis", voor f 10.per maand, doch tijdelijk in gebruik ten bate van school F. de lokalen 2a en 2b, aan de Geld. Ver. voor Kunstnijverheid, verhuurd tegen een huurprijs van f 5.-per maand; de lokalen 5 en 6 gratis in gebruik gegeven aan de commissie inzake huishoudelijke voorlichting en tijdelijk in gebruik bij de Geld. Vereeniging voor Kunstnijverheid één der zolders, tot uiterlijk 31 December 1947, verhuurd aan H. Suydendorp voor f 40.per jaar. 14. de stal behorende bij de vroegere manege aan de Nieuwstad, verhuurd aan van Gend Loos tot 30 April 1949, tegen een huurprijs van f 250.— per jaar 15. de stal aan de Deventerstraat, gedeeltelijk tot wederopzeg- Bijlage U. 9 ging verhuurd aan het G.E.B., tegen een huurprijs van f 125. per jaar het overige gedeelte tot wederopzegging verhuurd aan M.J. Jurriëns tegen een huurprijs van f 225.per jaar 16. het perceel Nieuwstad 67a tot wederopzegging verhuurd aan het G.E.B., tegen een huurprijs van f 260.per jaar; 17. het stallencomplex aan de Isendoornstraat, waarvan een ge deelte verhuurd aan de fa Brinkmann Niemeyer, huurprijs f 57.45 per maand, een gedeelte verhuurd aan fa. Jansen s Veevoederhandel tegen een huurprijs van f 3.65 per week een gedeelte verhuurd aan N.V. Eierhandel v/h R. Haren berg tegen huurprijs van f 3.65 per week; en een gedeelte verhuurd aan fa. W. de Jonge tegen een huurprijs van f 7.30 per week. 18. het voormalige kledingmagazijn aan het Oudewandeen kamer is verhuurd als kantoortje aan de fa. W. de Jonge, voor f I.-per week, een gedeelte van de voormalige smederij voor f 2.50 per week eveneens aan de fa. W. de Jonge, en een gedeelte van de smederij voor f 1.per week aan L. Lammers 19. de kelder onder het kledingmagazijn aan het Oude Wand, tot wederopzegging verhuurd aan de fa. W. de Jonge, huurprijs f 100.— per jaar; 20. het perceel Graaf Ottosingel 129, als opslagplaats voor ge meentewerken in gebruik 21. het gebouwtje aan het Hagepoortplein, van jaar tot jaar verhuurd aan H. J. Freriks, huurprijs f 300.per jaar 22. De abri aan de Deventerweg, tot wederopzegging in gebruik bij de Geld. Tramweg Mij.; 23. De woning Reinmakershoek No. 7, verhuurd voor f 18.75 per maand 24. de woning Reinmakershoek No. 9, voor vrij wonen in gebruik gegeven aan de toezichthouder op het Spanjaardsveld 25. de voormalige ziekenstal Reinmakershoek No. 11, waarvan een lokaal verhuurd is aan de afd. Zutphen van de Vereeni ging voor Handenarbeid tegen een vergoeding van f 50.- per jaar, een gedeelte aan J. H. M. Broersma voor f 156. per jaar (dat echter thans in gebruik is bij gemeentewerken) en de daarbij behorende woning met zolder boven het stal- gebouw aan het Comité „Het Brokkenhuis" tot wederopzeg ging voor f 200.per jaaréén lokaal gratis in gebruik bij de Nat. Jeugdstorm. 26. de gymnastiekzaal Nieuwstad tot wederopzegging verhuurd aan het bestuur van het Chr. Lyceum voor f 570.per jaar;

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1944 | | pagina 135