Bijlage N. 18 Bijlage N. 19 5. Werkloosheidsverzekering. Zooals reeds is opgemerkt werd op 1 Mei 1941, bij de instelling van het arbeidsbureau, aan onzen dienst de controle op de admi- nistratiën der werkloozenkassen opgedragen, welke werkzaam heden daarvóór door de gemeentelijke arbeidsbeurs werden verricht. Administratie. In de administratie werden door ons geen wijzigingen gebracht. Aantal werkloozenkassen. Het aantal door onzen dienst gecontroleerde kassen bedroeg bij den aanvang van het verslagjaar 33, terwijl op 31 December 1941 dit aantal 22 bedroeg. Deze vermindering vindt haar oorzaak in de fusie van den Alg. Ned. Bouwarbeidersbond en de Schildersgezellenbond, den Alg. Ned. Bond van Mannelijke en Vrouwelijke arbeiders in de Kleedingindustrie en den Alg. Ned. Bond van Textielarbei ders „De Eendracht" en in de opheffing van den R.K. Bouwarbeidersbond „St. Joseph", den Ned. Chr. Bouwarbeidersbond, den Ned. Bond van Chr. Fabrieks- en Transportarbeiders, den Ned. R.K. Fabrieksarbeidersbond, de Ned. Ver. van Chr. Kantoor- en Handelsbedienden, den Ned. R.K. Bond van Kantoor- en Handelsbedienden, de Ned. Handelsreizigersver. „St Christoffel", den Bond van Chr. Houtbewerkers, Meubelmakers enz., den Centr. Bond van Chr. Arbeiders in de Voedings- en Genot middelenindustrie. Aantal verzekerden. Op 1 Januari bedroeg het aantal verzekerden 1496. Afgevoerd werden 730 verzekerden, terwijl zich 121 nieuwe leden aanmeldden, zoodat op 31 December het aantal verzekerden 887 bedroeg. N.V. „Organon" Nationaal Fonds voor Bijzondere Nooden Notstandsbeihilfe Ontvanger Directe Belastingen Ontvanger Reg. Domeinen Openbaar Lager Onderwijs Oude en Nieuwe Gasthuis Pensioenraad P.T.T. Raad van Arbeid Rechtbank R.K. Armbestuur R.K. Ver. voor Kinderbescherming Rijksarbeidsbureau Rijksconsulent voor Sociale Zaken Rijksdienst voor de Werkverruiming Rijkstuinbouwconsulent Rijksverzekeringsbank School voor Doofstommen St Walburgis Ziekenhuis Sociale Zaken Stads- en Academisch Ziekenhuis Stamil Ver. voor Chr. Gez. en Vac. Kol. Ver. Nat. Fonds Volkscredietbank Voogdijraad Winterhulp Ziekenfonds „Zutphen Transport 1876 Oss 1 Den Haag 4 Rotterdam 1 Nijmegen 1 Amersfoort 2 Zutphen 2 Zutphen 1 Den Haag 1 Den Haag 297 Arnhem 20 Maastricht 1 Zutphen 2 Zutphen 2 Zutphen 4 Den Haag 2 Arnhem 1 Arnhem 3 Den Haag 7 Zutphen 1 Amsterdam 13 Amsterdam 1 Zutphen 1 Amsterdam 12 Beverwijk 1 Dordrecht 4 Gorinchem 1 Hoogeveen 1 Rheden 1 Velp 1 Winterswijk 3 Utrecht 1 Amsterdam 9 Zutphen 14 Den Haag 2 Zutphen 1 Arnhem 2 Haarlem 1 Zutphen 8 Zutphen 10 Zutphen 193 Totaal 2509

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1941 | | pagina 94