Bijlage M. Bouw- en woningtoezicht. Hinderwet. Bijlage M. 7 Politieverordening. Geene. Bioscoopwet. Het aantal verleende vergunningen bedroeg 7. Op de bioscopen werd geregeld controle gehouden. Reglementen. In de reglementen betreffende de brandweer geene wijzigingen gebracht. Materieel. Het groote materieel is opgesteld in den hoofdpost, het kleine materieel en enkele legerspuitjes zijn ondergebracht in diverse slangen wagenposten. Brandkranen. Eind 1941 waren er te Zutphen 322 en in Eefde 24 brandkranen. De druk op de brandkranen was ruim voldoende, 3.75 atmosfeer, zoodat steeds als regel op de waterleiding gebluscht kon worden. Het onderhoud berust bij de waterleiding. Het ontdooien en het bestrooien met landbouwzout bij sneeuwval zoomede het hakken van ijsbijten geschiedt door de brandweer. Branden. Er hebben in 1941 plaats gehad: a. binnen de gemeente Zutphen Naam v.d. verzoeker Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies gegeven gevolg. N.V. Handel maatschappij S. Levison. Bestuur van het Sint Walburgis- Ziekenhuis. Bouw nieuw pakhuis op perceel Havenstraat 24. Uitbreiding ziekenhuis ruimte. De lichtkap te bezetten met draadglas op ijzeren roeden. Het aan te brengen raam in de lift te bezetten met draadglas. In de vergun ning opgeno men. Alsvoren. H.Th. Baakman te Vierakker. G.H.Bührmann's Papiergroothan del N.V. afd. M. Vromen en Co. Oprichting timmerbedrijf in perceel Spittaalstr. 9. Plaatsing 3 electromotoren in perceel Havenstraat 54. Firma Colenbran der en Altena. Firma M. Garssen 6 Co. Firma Geels en Tesink. Uitbreiding van hare bak kerij in perc. Borrostr. 7. Uitbreiding harer fabriek voor vleeschwaren in perceel Coenensparkstr. 9. Plaatsing 3 electromotoren in de drukkerij van perc. Hemonystraat 40. Motor moet zijn van het type S.K.A. met ster-drie hoekschakelaar in geheel gesloten uitvoering of een sleepringankermotor inge kapselde uitvoering met oliegekoelden weerstand. De twee kleine motoren moeten zijn kortsluitanker- motoren met afsluiter of ster-driehoekschakelaar in gesloten uitvoering de groote motor (772 P-K.) moet zijn een S.K.A. mo tor met ster-driehoekscha kelaar in gesloten uitvoe ring of een sleepringan kermotor in gekapselde uitvoering en met olie gekoelden weerstand. De motor moet zijn een kortsluitankermotor met ster-driehoekschakelaar in geheel geslotenuitvoering. De rookpijp van de loco mobiel op te trekken tot 9 M. boven den beganen grond. Motoren moeten kortsluit- ankermotoren zijn of ge- kapselde sleepringanker- motoren met oliegekoel den weerstand (niet lucht- gekoeld.) Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies gegeven gevolg. N.V, Handel maatschappij S. Levison. A. C. Kreijen- broek. Oprichting lompenbewaar plaats in perceel Hooge Loswal 1. Uitbreiding zijner bakkerij in perceel Turfstraat 37. Verlichting zij electrisch in gesloten uitvoering de verwarming geschiede door warm water of lage- drukstoom, enz. Degasaanvoerleiding moet op een goed bereikbare plaats voorzien zijn van een afsluitkraan. In de vergun ning opgeno men. Alsvoren.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1941 | | pagina 84