6 Financiëele commissie. de Burgemeester, voorzitter, H. van Woudenberg Hamstra. J. A. Surink. Th. J. H. Kling en H. A. Post, leden. Commissie voor de redactie der strafbedreigende verordeningen. de Burgemeester, voorzitter, mr G. J. H. Wagener. mr H. C. M. van der Kun. mr A. H. van der Giesen en H. J. van der Vegte, leden. Gemeente-secretarie. De secretarie is voor het publiek geopend eiken werkdag van 9 tot 14 uur, des Zaterdags van 9 tot 13 uur. Ontvangerskantoor. J. Kortenoever, gemeenteontvanger. A. H oevers, klerk. Het kantoor is voor het publiek eiken werkdag, met uitzondering van den Zaterdag, van 9 tot 13 uur geopend. Archief. mej. W. E. Smelt, archivaresse. Beambten. G. A. Martinus, kamerbewaarder. G. Stam, bode. 7 Het personeel der gemeente. Veranderingen in het personeel gedurende het verslagjaar. NAMEN. BETREKKING Datum vai van de benoeming, vaste aanstelling of bevordering. ingang van het ontslag. GEM. SECRETARIE. Th. J. A. Castelein adj. commies 2e kl. 1 Jan. (bev.) mej. M. H. Lindeboom steno-typiste (arb. contr.) 19 Febr. G. J. Abbink tijd. ambt. ter secretarie. 1 Mei (was van 26 Maart 1940 1 Mei 1941 op arb. contract.) B. D. Leenheer tijd. ambt. ter secretarie. 1 Mei (was van 3 Maart-1 Mei 1941 op arbeidscontract. van Baren adj. commies le kl. 1 Aug. (bev.) K. de Jong adj. commies 2e kl. 1 Aug. (bev.) mej. C. M. E. Soer klerke (arb. contr.) 25 Aug. C. H. de Voogd klerk 1 Sept. W. B. Hemminga hoofd-commies 1 Nov. (pensioen) GEMEENTEWERKEN. H. Veurink werkman reiniging 29 Jan. E. J. Spiegelenberg voerman reiniging 17 Juni (pensioen) H. Hagens werkman reiniging 30 Juli (pensioen) A. J. Bouwman brugwachter 23 Juli (pensioen) E. J. Arends timmerman reiniging 20 Aug. (pensioen) POLITIE. J. E. Gelink agent van politie 2e klasse 15 Jan. G. Jofriet id. 24 Febr. (tijd. aanst.) J. v. Klinken inspecteur 2e klasse 16 April (def. ben.) H. Nauta agent van politie le klasse 1 Aug. (bev.) A. Bronkhorst agent van politie 2e klasse 1 Oct. (def. ben.) P. D. Vrees id. 1 Nov. (def. ben.) A. J. P. Veerman klerk op het bureau van politie (arb. contr.) 1 Juli J. Bokma commissaris van politie 15 Aug. P. J. H. C. Herten id. 15 Aug. A. B. J. Annink wnd. commissaris van politie 5 Nov.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1941 | | pagina 6