Bijlage E. 12 Personeel der school. Op 1 Januari 1941 bestond het personeel uit De tijdelijke benoemingen van de heeren P. J. Aalders, G. van der Kolk, M. P. D. A v i s, J. A. Reinds, S.vanDaalen, W. H. J. Pol man en J. Strubbe werden verlengd. Mutaties kwamen niet voor, zoodat op 31 December 1941 de personeelsbezetting gelijk was aan die van 1 Januari 1941. Bijlage E. 13 Illb. Machinisten-avondcursus. Leerlingen. Op 1 Januari 1941 werd de school bezocht door 25 leerlingen, ingedeeld als volgt klasse 1 11 leerlingen, klasse 2 14 leerlingen. Totaal 25 leerlingen. Tusschen 1 Januari en 1 Juni vertrokken 5 leerlingen der lste klasse en 3 der 2de klasse, terwijl bovendien 1 leerling der 2e klasse werd afgekeurd. Overgangs-examen Hieraan hebben deelgenomen 11 5 6 leerlingen. Bevorderd 2 leerlingen, bevorderd met taak 4 leerlingen. Aan de leerlingen van de 2de klasse werd aan het eind van den cursus een bewijs uitgereikt vermeldende, dat zij den cursus 2 jaar hadden gevolgd. Deze leerlingen hebben deelgenomen aan de examens voor het voorloopig diploma als scheepswerktuigkundige met het gevolg, dat door 3 leerlingen genoemd diploma werd behaald. Nieuwe cursus. Voor den nieuwen cursus hebben zich aangemeld 22 leerlingen. Niet opgekomen 5 leerlingen, vertrokken SeptemberOctober 1 leerling. Aanwezig le klasse 16 leerlingen. Toegelaten tot de 2de klasse van andere machinistenscholen 2 leerlingen van de lste klasse bevorderd 5 leerlingen van de 2de klasse6 leerlingen 13 leerlingen vertrokken tusschen Sept./Dec. 3 leerlingen aanwezig in klasse 2 10 leerlingen. Op 1 October werden de geslaagde leerlingen voor het voor loopig diploma in de gelegenheid gesteld hun opleiding voor het diploma A verder te voltooien. Voor de praktijk zijn deze leerlingen overdag geplaatst als volontair-machinist bij de gemeente-gasfabriek te Zutphen, de NAMEN Functie Vakken van onderwijs. Brandsma, F. A. Aalders, P. Aartsen, van E. Avis, M. P. Broere, W. Daalen, van S. Eskes, W. O. Grip, de M. C. Jansen Venneboer, D. C. Koopmans, Tj. Kolk, van der G. Leferink, H. J. Mekkink, J. Polman, W. H. J. Reinds, J. Schuppers, FJ. H. Strubbe, J. Versteeg, C. Hesselink, mej. A. E. Dekker, A. Directeur Leeraar Waarn. dir. Leeraar Administratie Concierge Vakt., electr. leer, enz. Theorie zetten Handvakteekenen Theorie drukken Voortgezet l.o. Wiskunde Voortgezet l.o. Hout- en marmerschilderen Voortgezet l.o. Vakteek. Metaalbewerk. Theorie zetten Vakteekenen bouwkundigen Hand-vakteek. schilderen Natuur-werktuigkunde Theorie boekbinden Theorie drukken Natuur-werktuigkunde Vakteek. electriciens

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1941 | | pagina 57