oL Bijlage A. VERSLAG omtrent den toestand der GESUBSIDIEERDE KLEUTERSCHOLEN in de gemeente Zutphen over 1941, opgemaakt ingevolge artikel 31 der voorwaarden. Bestuur. Bij schrijven van 10 Maart 1941 werd door burgemeester en wethouders aan de commissie meegedeeld, dat de heer Th. W. Hoonings als wethouder van onderwijs was benoemd en dien tengevolge als voorzitter onzer commissie zou fungeeren. Mevr. P. Numans-Dalenoord en de heer L. H. C. baron van Randwijck werden met ingang van 1 Januari 1942 als leden van de commissie herbenoemd. Personeel. Mej. Van den Beukei trad wegens verandering van werk kring per 31 Augustus af als onderwijzeres en werd vervangen door mej. J. E. van der Wal, die tot dien datum als helpster werkzaam was. Zij is in het bezit van de acte A. Aan de dames V an Zeben en Van der Meent werd overeenkomstig hun verzoek met ingang van 1 Januari 1942, na een meer dan 40- jarigen dienst, eervol ontslag verleend. Mej. M. A. Beversluis, in het bezit van de acten A en B, werd tot onderwijzeres benoemd; momenteel is er nog één vacature, die dezer dagen vervuld zal worden. De burgemeester gaf zijn toestemming om aan de dames V an Zeben en Van der Meent pensioen te verleenen. School Leeuweriklaan Aan deze school zijn behalve het hoofd verbonden 3 onderwijzeressen, waarvan 2 in het bezit van de hoofd- acte, en 1 helpster, in opleiding voor acte A. School PaardenwalBehalve het hoofd zijn aan deze school werkzaam 6 onderwijzeressen, waarvan 3 in het bezit van de hoofdacte, en 2 helpsters, beiden in opleiding voor acte A. School Hoven Het hoofd wordt bijgestaan door 2 onderwijze ressen en 1 helpster, ook in opleiding.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1941 | | pagina 34