Bijlage C. Jaarcursussen 1 Jan. 1 Sept. 1 Sept. 31 Dec. Avondcursussen 1 Jan. 1 Apr. 1 Oct. 31 Dec. Totaal 86 leerl. 75 650 leerl. 101 leerl. 90 841 leerl. Dit jaar werd de 3-jaarlijksche tentoonstelling ge houden, waarvoor groote belangstelling bleek. Onder leiding van de Leeraressen werden door ver schillende klassen de volgende tentoonstellingen en fa brieken bezocht en excursies gemaakt Een tentoonstelling van oud tin in het Wijnhuis- torenmuseum. Een tentoonstelling van meubelen Paul Bromberg, fa. Vergeer. De Edy-emaille fabrieken te Dieren. De Cartonfabriek van de fa. Schut te Eerbeek. De Zuivelfabriek te Eefde. De Jubileumfilm ,,Na 40 jaren". Het aantal bibliotheekboeken bedraagt thans 532. Evenals vorige jaren werden voor de Commissie inzake Huishoudelijke voorlichting, lokalen beschikbaar gesteld voor naaicursussen. Bijlage C. II. Ambachtsschool. Het personeel was op 31 December als volgt samen gesteld J. Kruys Voorberge, Directeur. H. J. Leferink, Leeraar in timmeren en vakteekenen. R. Renssen, H. Dijkjans, G. Rubingh, T. Koopmans, W. Kleinbussink, B. S. Bakker, W. Paalman, C. Versteeg, J. Strubbe, Dr. A. C. de Koek C. v. d. Abeele, G. J. Enzerink, A. Dekker, schilderen, vak- en hand- teekenen. schilderenenhandteekenen. bankwerken, vakteekenen en stoomwerktuigkunde. smeden-bankwerken en vakteekenen. smeden-bankwerken en vakteekenen. autotechniek en vak teekenen. metselen en vakteekenen. electrotechniek en vakt. voortgezet lager onderwijs. bakken en bijbehoorende vakken. behangen en stoffeeren. concierge. Op het einde van Maart werd aan de leerlingen, die de volledige cursus met goed gevolg hadden door- loopen, het diploma uitgereikt. Het waren de leerlingen van de afdeeling timmeren II: A. Brands, M. v. Duinen, J. Klooster, M. L. Martina, H. Meerbeek, J. Meijer, H. J. Potman, M. te Veld huis, D. Wijers. Totaal 9. Timmeren III: H. W. Groot Bramel, R. de Graaf, A. J. ten Have, G. W. 10 Totaal 11

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1938 | | pagina 66