42 Onderhond der kribben. De krib- en beslagwerken in onderhoud bij den dienst der landerijen werden over het afgeloopen jaar-goed nagezien. Aan den noordelijken oever van de Berkel werd over een afstand van circa 120 meter voor reke ning van gemeentewerken krib- en beslagwerk aan gebracht en het geheel met afbraakpuin afgedekt. In het afgeloopen jaar werd de noordelijke oev van het havenkanaal van de gasfabriek, welke in zeer slechten toestand verkeerde, over een afstand va 105 meter opnieuw onder glooiing gebracht, afgekri en het geheel met afbraakpuin afgedekt. De zuidelijke oever van dit kanaal was door het vlot trekken van een aak over een afstand van circa 50 meter vernield. Ook deze oever werd door landerijen 90 VeJweTkTwerden in totaal ongeveer 3500 kribbossen, 5200 kribpalen en 5220 tuinlatten, terwij voor bedek king ruim 500 M3. puin werd aangebracht. Deze puin werd van de afbraak van de gebouwen der firma Ree sink verkregen. Het hout werd deels verkregen van het langs de landerijen groeiende wll9enh°^ deels aangekocht. De kribpalen worden in de loods gemaakt bij slecht weer. Eigendommen en inrichtingen, bestemd voor den publieken dienst. Daartoe behooren 1 het qemeentehuis 2. het kantorengebouw Lange Hofstraat no. 3, waarrn gevestigd a. kantoor gemeentewerken b n gemeentereiniging c gemeentelanderijen 43 3. het gebouw naast het gemeentehuis, waarin ge vestigd de afdeeling financiën der gemeente secretarie 4. het gebouw aan het Kerkhof, bevattende de mi litiezaal, tevens lokaal voor publieke verkoopingen en verpachtingen, het consultatielokaal van den gemeentegeneesheer en de woning van den tweeden bode 5. de boterhal met bijbehoorend waaggebouw en botermijn 6. de voormalige Vischmarkt; 7. de veemarkt aan de Havenstraat 8. de waag onder den Wijnhuistoren; 9. het Wijnhuis, waarin de Graafschapsche Oudheid kamer is gevestigd 10. het bureau van politie aan de Groenmarkt 11. het politieposthuis in de Hoven; 12. het politieposthuis aan den Deventerweg 13. de zeven bergplaatsen voor brandbluschmiddelen 14. de stadstimmerwinkel en het magazijn op het Kerkhof 15. de bergloods in den Weezenhof 16. de bergplaats aan den Vliegendijk 17. de lokalen in gebruik bij de naai- en breischool aan den Paardenwal; 18. de bergplaats voor de brancard en voor materialen voor den ontsmettingsdienst aan de Rosmolensteeg; 19. de éénkamerwoning aan de Rosmolensteeg, be stemd voor huisvesting van die gezinnen, die ten gevolge van de te houden ontsmettingen, tijdelijk hunne woning moeten verlaten 20. 11 urinoirs 21. 15 watertrappen en spoelingen

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1930 | | pagina 23