12 Gedurende het jaar in het gemeenteblad opgenomen verordeningen enz. 1. Strafverordeningen. 29 Juli. Verordening tot wijziging van de Ver ordening op de keuring van waren in de gemeente Zutphen. 2 October. Verordeningen tot wijziging der Politie verordening. 28 December. Verordening in het belang der openbare gezondheid, als bedoeld bij art. 4, le lid, sub 3 der Hinderwet, houdende verbod tot het oprichten, hebben of gebruiken van slachterijen en andere dergelijke inrichtingen binnen de gemeente Zutphen buiten het gemeente slachthuis. 2. Verordeningen van verschillenden aard. 26 Januari. Verordening tot wijziging van de Ver ordening op het beheer van het electrici- teitsbedrijf der gemeente Zutphen. Verordeningen tot wijziging van de Ver ordening, regelende de bezoldiging van de ambtenaren der gemeente Zutphen. Verordening tot wijziging der Verorde ning tot regeling van het openbaar ge woon lager- en uitgebreid lager onderwijs in de gemeente Zutphen. Verordening tot wijziging van de Ver ordening op de markten. 20 December. Verordening op het beheer van het grondbedrijf der gemeente Zutphen. Verordening tot wijziging van de Ver ordening, regelende de voorwaarden 20 Februari en 28 December 22 April. 2 October. 28 December. 13 voor de levering van electrischen stroom door de gemeente Zutphen. 3. Diversen. 15 Juni. Wijziging reglement van orde voor de vergaderingen van den Raad der ge- gemeente Zutphen. 20 Juli. Salarisregeling commissaris van politie. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld. Eigendommen. In totaal werd 112289.5 M2. grond verkocht, terwijl 1553 M2. werd aangekocht; de verkoopen overtroffen alzoo de aankoopen met 110736,5 M2. De opbrengst dezer verkochte gronden bedroeg f 130567.22, terwijl voor de aankoopen in totaal f 9398. werd betaald. Electriciteitsbedrijf. In Uw vergaderingen van 13 Mei en 30 September werden ons credieten verleend van resp. f 6000 en f 19000 voor het leggen van een hoogspanningskabel tusschen den Warnsveldschen weg en het pompstation, met inbegrip van den uitbouw van de hoogspannings ruimte aan den gemelden weg en voor uitbreiding en versterking van het gemeentelijk electriciteitsnet. Voorts besloot Uw College in hare vergadering van 9 December tot verlaging der meterhuur tot het tarief van vóór den oorlog.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1929 | | pagina 8