Bijlage I. 4 I. Vakschool voor Meisjes Zutphen. Gedurende dit jaar waren aan de school werkzaam: Mej. A. C. Simmermans, Directrice. I. M. v. d. Worp. Adj. Directrice en leerares koken en voedingsleer, leerares teekenen, kunstge schiedenis, costuumkunde. leerares patroonteekenen, costuumnaaien. leerares idem. leerares patroonteekenen, linnennaaien. leerares fraaie handwerken, leerares nuttige en fraaie handwerken. leerares nuttige handwerken en linnennaaien. leerares koken en voedings leer. leerares waschbehandeling. leerares huishoudkunde en waschbehandelen. leerares idem. leerares algemeen vormend onderwijs. Mevr. N. Rövekamp Peters, leerares M.U.L.O. De Heer W. E. van Raaij, leeraar natuur-, scheikunde, administratie. Mej. E, Moerman, assistent-huishoudster. A. van de Meent, concierge. Mej. C. Proot verkreeg met ingang van 1 April op haar verzoek eervol ontslag als leerares kinder- Kroeze, C. E. Kempf, C. Nipius, W. L. Tacke, W. Mulder. D. Wahl, A. Mentink, S. M. v. d. Kop, E. Tideman, A. Bogstra, K. Westra, D. Meijer, Bijlage I. 5 verzorging en opvoeding. Met ingang van 1 September werd Mej. J. Klaassen tijdelijk als zoodanig aan gesteld. Mej. S. v. Kogelen berg was tijdens het ziekte verlof van Mej. Chr. Kempf van 19—31 Maart en van 8 15 April aangesteld als tijdelijk leerares cos tuumnaaien. Wegens verlof van Mej. E. Tideman was Mej. Wijnveldt van 20 Mei tot 1 Augustus tijdelijk aan onze school werkzaam als leerares in huishoudkunde en waschbehandeling. Vanaf 1 September worden de lessen waargenomen door Mej. J. Kou se maker. Mej. J. Schouten tot 1 April aan onze school werkzaam aan de avondcursussen, werd met ingang van 1 October weer voor enkele avonduren benoemd. Wegens ziekte van Mej. J. Kroeze werd Mej. M. Verhoef tijdelijk aangesteld van 22 October tot 19 November. Met ingang van 1 April werd aan Mej. H. K lug kist ontslag verleend daar geen uren meer voor deze leerares beschikbaar waren. Mej. M. v. d. Poel, met ingang van 1 October als leerares in koken en voedingsleer benoemd aan de Industrie- en Huishoudschool te Utrecht vroeg en verkreeg met ingang van dien datum eervol ontslag. In haar plaats werd tijdelijk benoemd Mej. A. Plas. Mej. H. Bartelink werd tijdelijk aangesteld voor aanvullende uren koken en voedingsleer met ingang van 1 October. Van 1 September1 October werden deze uren waargenomen door Mej. G. Ie Nobel. Aan Mej. v. d. Velde werd met ingang van 1 April op haar verzoek eervol ontslag verleend

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1929 | | pagina 118