Bijlage B. 16 electromotor en bijplaatsing van diverse machines en electromotoren, Kuiperstraat No. 12. 12. Het uitbreiden eener peitenfabriek door bij plaatsing van twee electromotoren van 1V2 P.K. Beek straat No. 21. 13. Het bijplaatsen van een electromotor van 5 P.K. voor het aandrijven van twee machines, Spiegelstraat No. 13. 14. Het oprichten van een ondergrondsche benzine bewaarplaats, Apenstert No. 12. 15. Het oprichten van eene inrichting voor machinale houtbewerking met plaatsing van drie electromotoren voor het aandrijven van verschillende machines, Lieven- heersteeg No. 18 en 20. 16. Het vervangen van een benzinetank door een van grooter inhoud, Nieuwstad No. 69. 17. Het aanbrengen van een mantrollybaan met twee electromotoren van 41/2 P.K.Havenstraat No. 11. 18. Het wijzigen van twee vergunningen tot oprich ting van eene bewaarplaats van benzine, op het Hoornwerk. 19. Het uitbreiden eener bakkerij door bijplaatsing van een kneedmachine met electromotor van 2 P.K., Diezerstraat No 20. 20. Het oprichten van een ondergrondsche benzine bewaarplaats, Parkstraat No. 2. 21. Het uitbreiden van eene pettenfabriek door bij plaatsing van vier electromotoren en verschillende machines, Beekstraat No. 21. 22. Het oprichten van een bewaarplaats van petroleum met aftap-inrichting, Polsbroek No. 50. Bijlage B. 17 23. Het uitbreiden eener banketbakkerij door bij plaatsing van twee electromotoren voor het aandrijven van machines, Nieuwstad No. 17. 24 Het uitbreiden eener drukkerij, door bijplaatsing van verschillende machines, Zaadmarkt No. 84a. 25. Het plaatsen van een motor van 3 P.K. voor het aandrijven van een hakselmachine, Geweldigers- hoek No. 35. 26. Het uitbreiden van eene inrichting door bij plaatsing van drie electromotoren en verplaatsing der luchtkoeler-installatie, Parkstraat No. 2. De adviezen op deze kennisgevingen door de Com missie uitgebracht, hebben zich ook nu weder beperkt tot het, zoo noodig, in overweging geven van voor waarden aan de vergunning te verbinden, opdat de omwonenden en de omgeving geen nadeel zouden ondervinden van rook, afgewerkte gassen en schadelijke trillingen, geraas, enz. en tot het voorstellen van bepalingen waardoor nadeel voor de volksgezondheid wordt voorkomen. HOOFDSTUK VII. Ziekten. In den loop van het jaar 1926 werden door de Commissie kennisgevingen ontvangen van de volgende aangiften van gevallen van besmettelijke ziekten

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1926 | | pagina 94