Bijlage B. 4 Praeadviseur de heer L. Heijermans, Arts te Amsterdam. In de vergadering van 14 September werd door den afgevaardigde een uitvoerig verslag over het op dit congres behandelde uitgebracht. De raming van ontvangsten en uitgaven voor het jaar 1926 werd vastgesteld op een totaal bedrag van f 1300,--, daarvan kwam voor rekening der gemeente een bedrag van f 900.—. (Bijlage II). De rekening en verantwoording over het jaar 1925 werd nagezien en voorloopig vastgesteld in de ver gadering van 14 Juni. Het voordeelig saldo dezer rekening ten bedrage van f 420.36 werd bij den ge meente-ontvanger gestort Bij schrijven van 19 Juni gaven Burgemeester en Wethouders aan de Commissie kennis dat deze rekening door hen was nagezien en in orde bevonden. Ook deelden zij bij schrijven van 27 November mede, dat op de begrooting voor 192/ een bedrag van f 900, als bijdrage voor de Commissie was uitgetrokken. In het jaar 1925 werd voor gemeenterekening uit gegeven een bedrag van f 479,63 (Bijlage III). De raming van ontvangsten en uitgaven voor het jaar 1927 werd vastgesteld tot een bedrag van f 1300, en met de daarbij behoorende memorie van toelichting bij het gemeentebestuur ingediend. Aan Gedeputeerde Staten van Gelderland werd een afschrift van deze raming gezonden. In het archief zijn opgenomen Bijlage B. 5 Verslagen en mededeelingen betreffende de Volks gezondheid, het tijdschrift voor Sociale Hygiëne, Water, Bodem cn Lucht, Voeding en Hygiëne. Gemeente Reiniging, Het algemeen Zuivel en Melkhygiënisch Weekblad, Maandblad tegen de Vervalschingen, Tijd schrift voor Volkshuisvesting, het verslag van den toestand der gemeente Zutphen over 1925, benevens verslagen van Gezondheidscommissiën, die allen bij de leden ter lezing werden gezonden. HOOFDSTUK II. Algemeene beschouwingen. De algemeene toestand der Volksgezondheid te Zutphen; factoren, die op dien toestand een bijzonderen invloed hebben gehad. Omtrent den algemeenen gezondheidstoestand zijn geen bijzondere mededeelingen te doenfactoren, die daarop een goeden of slechten invloed hebben gehad, zijn niet op te geven. Het aantal levend aangegevenen, behoorende tot de werkelijke bevolking der gemeente, bedroeg 360.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1926 | | pagina 88