152 aan F. li. Scesing tot oprichting eener smederij in perceel Laarstraat 38 de Bataafsche Import maat schappij tot oprichting van een ondergrondsche benzinebewaarplaats met aftapinrichting op perceel Laarstraat 28 de Bataafsche Importmaatschappij tot oprichting eener inrichting tot bewaring van benzine, petro leum en gasolie op perceel Hoornwerk; de N.V. Stoomwalsenbedrijf van li Boesewinkel tot uitbreiding harer inrichting in perceel Coenens- parkstraat J. H. Kelderman, tot uitbreiding zijner bakkerij in perceel Turfstraat 4; de fa W. J. Thieme en Cie tot uitbreiding harer inrichting in perceel Groenmarkt 19 en Heuke- straat 5 de N. V. Boekbinderij vjh fa C. il. F. Wöhrmann tot uitbreiding harer inrichting in perceel Kuiper straat 12 en Bakkerstraat 21, 25 en 27 de Bataafsche Importmaatschappij tot uitbreiding harer inrichting op perceel Nieuwstad 69. \V. Roodtot oprichting eener inrichting voor machinale houtbewerking in perceel Lievenheer- steeg 18—20 de Bataafsche Importmaatschappij tot oprichting van een ondergrondsche benzinebewaarplaats met aftapinrichting in perceel Apenstert 12; de N. V. Likeurstokerij v\h Vetter en Co. tot uitbreiding harer inrichting in perceel Spiegelstraat 13. de fa H J. Rcesink en Co. tot het aanbrengen van een mantrolleijbaan in perceel Havenstraat 11. 153 aan de Bataafsche Importmaatschappij tot oprichting van een ondergrondsche benzinebewaarplaats met aftapinrichting op perceel Parkstraat 2. A. F. Vcenendaal, tol uitbreiding zijner brood bakkerij in perceel Diezerstraat 10. Al. Hetebrijtot oprichting van een bewaarplaats voor petroleum in perceel Polsbroek 50. b. Vervening bestaat in deze gemeente niet. c. Mijnwezen evenmin. d. Visscherij. Slechts weinig ingezetenen vinden hierin een middel van bestaan. De opbrengst van de aan den afslag aangevoerde zee- en riviervisch bedroeg in 1926 f 1264.34 tegen f 2341.87 in 1925. Handel en scheepvaart. a. Binnenlandse/ie Handel. Markten (niet vermeld in Hoofdstuk XI, Landbouw en Veeteelt). Op de linnenmarkten wordt sinds lang niet meer aangevoerd. b. Buitenlandse/ie Handel. De opgaven van in- en uitvoer worden niet verstrekt. c. Scheepvaart langs de rivierenkanalen en vaarten. Wij geven hiervan een overzicht door de navolgende staten.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1926 | | pagina 78