70 3. liet gebouw naast het gemeentehuis, waarin ge vestigd de afdeeling financiën der gemeente secretarie 4. het gebouw aan het Kerkhof, bevattende de militiezaal, tevens lokaal voor publieke verkoopingen en verpachtingen, het consultatielokaal van den gemeente-geneesheer en de woning van den tweede bode; 5. de boterhal met bijbehoorend waaggebouw en botermijn 6. de vischmarkt 7. de veemarkt aan de Havenstraat; 8. de waag onder den Wijnhuistoren; 9. het Wijnhuis, waarin de Graafschapsche Oudheid kamer is gevestigd 10. het keuringsgebouw aan het Hagepoortplein 11. de arbeidsbeurs aan de Kolenstraat; 12. het bureau van politie aan de Groenmarkt; 13. het politieposthuis in de Hoven; 14. het politieposthuis aan den Deventerweg; 15. de zeven bergplaatsen voor brandbluschmiddelen 16. de stadstimmerwinkel en het magazijn op het Kerkhof 17. de bergloods in den Weezenhof, thans al nood woning verhuurd aan het daklooze gezin de Man voor f 0.50 per week; 18. de bergplaats aan den Vliegendijk; 19. de lokalen in gebruik bij de naai- en breischool aan den Paardenwal; 20. de bergplaats voor de brancard en voor materialen voor den ontsmettingsdienst aan de Rosmolensteeg; 71 21de éénkamerwoning aan de Rosmolensteeg, bestemd voor huisvesting van die gezinnen, die tengevolge van de te houden ontsmettingen, tijdelijk hunne woning moeten verlaten 22. 16 urinoirs; 23. 15 watertrappen en spoelingen; 24. de ruïne over de Berkel; 25. 13 publicatieborden; 26. twee openbare privaten 27. het gebouw op de begraafplaats, waarin schijn- kamer en wachtkamer voor het publiek en woning- voor den opzichter; 28. het lijkenhuisje op de begraafplaats; 29. de warme- en koude kassen en bergplaats in de gemeentelijke kweekerij aan de Polsbroek; 30. het gebouw aan den Buitensingel, in gebruik bij den gemeentelijken ontsmettingsdienst; 31. de loods tot berging van cokes op het terrein van de gasfabriek; 32. de houten loods, waarin de electromotor voor de bemaling van de binnengracht, geplaatst in den botanischen tuin bij het Gymnasium 33. het woonwagenkamp in de Hoven. Voor de raadszaal werd een nieuw tapijt aan geschaft. Dit werd geleverd door L. van Laere voor den prijs van f 2.530.S0. De kosten zullen over meer dere jaren worden verdeeld. De kamer van den secretaris werd opnieuw behangen en de vloer met nieuw linoleum belegd.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1926 | | pagina 37