Bijlage Q. 2 zijde van hel gemeentebestuur, in den vorm van toespraken, brieven, kransen en bloemen. Het corps bracht des morgens haren directeur een aubade en vereerde hem als blijvend aandenken een gouden horlogeketting. Der feestcommissie uit de werkende leden, de H.H. C. Wonnink, Ph. Steetsel, L. A. J. Steeman, W Chr. Barendsen en W. Jansen, mag een woord van warmen lof niet onthouden worden voor de keurige regeling van dit feest. Het ledental onderging weinig veranderingen, terwijl het aantal leerlingen in de helft van het jaar tot 20 gestegen was. De verstandhouding tusschen directeur en werkende leden en directeur en commissie van beheer bleef weder van aangenamen aard. In den boezem van het corps vormde zich een bestuur, dat als schakel goede diensten kan bewijzen. Het bestaat uit de H.H. C. Wonnink Sr., L. A. J. Steeman, W. v. Langen (tevens lid van de commissie van beheer), Ph. Steetsel en W. Jansen. Onze muziekbibliotheek werd met enkele nummers aangevuld. Dankbaar mochten wij een geschenk aanvaarden van deKon. Vereeniging„Zutphen's Mannenkoor", ter gelegenheid van ons 12'/.rjarig be staan, n I. twee fantasieën voor harmonieorkest „Hamlet", arr. Joh, M. Koenen en „Der Freischülz", arr. Diinckler. Namens de commissie van beheer van een Stedelijk Muziekcorps, De Secretaris, M. Th. HILLEN. Bijlage R. VERSLAG van den VLEESCHKEURINGS- DIENST der gemeente Zutphen over het jaar 1926. Het personeel ondeiging geen wijziging. Ter voor ziening in den dienst gedurende de ziekte van den hulpkeurmeester Uijthoven, werd in tijdelijkendienst genomen de hulpkeurmeester J. Mooijweer te Enschede. Behoudens een besluit van den Raad van 1 Februari 1926, waarbij het keurloon van ingevoerd vleesch nader werd geregeld, bleef ook de verordening ongewijzigd. Het gebouw met toebehooren verkeert in goeden staat. Hoewel wijziging in den gang van zaken in den loop der tijden noodzakelijk is gebleken, werd daartoe geen voorstel gedaan met het oog op slachthuis plannen. De keuringen hadden een geregeld verloop. Con trole op winkels en slachtplaatsen werd uitgeoefend, voorzoover tijd hiervoor beschikbaar was. Vele slagers winkels werden gemoderniseerd en in overeenstemming met de wet gebracht. Het aantal huisslachtingen (vrijgesteld van keuring ingevolge art. 6a van de Vleeschkeuringswet) bedroeg 679 varkens, 22 schapen en 57 geiten voor de ge meenten Gorssel en Warnsveld. Een partij, groot 9000 K.O. afgekeurde vleeschwaren

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1926 | | pagina 236