Bijlage E. 6 Bibliotheken. De scholen B, C, D, E, F, G, H, Chr. Scliool en U.L.O. hebben alle een druk bezochte bibliotheek. Samen hebben zij 2000 boeken. Zij worden door de kinderen zeer gewaardeerd. Schoolvergaderingen. Deze werden gehouden aan school A 3, B 1, C 2, E 3, F 2, G 1, H 2, Chr. School voor U.L.O. geen, Clir. L. O. School 1, R.K Meisjesschool geen, R.K. Jongensschool 2. Ouderavonden. Deze werden gehouden aan school A 1, B 1, C 1, D en E geen, F geen, G en H geen, Chr. U.L.O. 1, Chr. L. O. 1, R.K. Meisjesschool en Jongensschool geen. Personeel scholen. School A. Liet hoofd, 2 onderwijzers, 4 onderwijzeressen. Eén leerkracht boventallig. Geen vak- of reserve onderwijzer. Aan mej. M. M. 't Hart werd op lö November verlof gegeven wegens ziekte. Er werd in voorzien door mej. H. P. Meijer tijdelijk te benoemen. School B. Het hoofd, 2 onderwijzers, 3 onderwijzeressen. Eén boventallig. Bijlage E. 7 School C. Het hoofd, 2 onderwijzers, 3 onderwijzeressen. Eén boventallig. School D. Het hoofd, 3 onderwijzers, 2 vakonderwijzers en 2 vakonderwijzeressen. School E. Het hoofd, 3 onderwijzers, 3 onderwijzeressen, 1 vakonderwijzer. Eén boventallig. School F. Het hoofd, 4 onderwijzers, 2 onderwijzeressen, 1 vakonderwijzeres en één boventallig. School O. Het hoofd, 3 onderwijzers, 3 onderwijzeressen, 1 vakonderwijzeres en één boventallig. School h. Het hoofd, 2 onderwijzers, 4 onderwijzeressen, 1 vakonderwijzeres en één boventallig. 1 tijd. onderwijzer voor parallelklasse. Vervolgcursus school F. Hoofd: G. J. Gijmink. Vervolgcursus school tl. HoofdW. Meijer.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1926 | | pagina 129