Bijlage E. 2 5e. School E in de Polsbroek. Voor gewoon lager onderwijs met 7 klassen. 6e. School F in de Hoven. Voor gewoon lager onderwijs met 7 klassen. 7 e. School O aan den Tadaniasingcl. Een school voor gewoon lager onderwijs met 7 klassen. School O en B zijn in één gebouw onder gebracht. 8e. School H aan den Louisesingel. Een school voor gewoon lager onderwijs met 7 klassen. De toelating van nieuwe leerlingen geschiedt op alle openbare scholen na de zomervacantie. In de scholen F en H is een cursus voor vervolg onderwijs, waar de gewone vakken (in school F ook landbouwkunde) wordt onderwezen; er bestaan 2 klassen; de toelating geschiedt 1 Oct. Bijzonder Lager Onderwijs. Ie. Een Chr. School voor M.U.L.O., Oudewand 35. Deze school gaat uit van de Vereeniging tot bevor dering van Chr. Onderwijs te Zutphen; heeft 9 klassen. 2e. Een Christelijke School voor L. O. David Evekinkstraat 2. Deze school gaat uit van dezelfde vereeniging; heeft 8 klassen. Bijlage E. 3 3e Een School voor Roomsch Katholieke Jongens aan den Tengnagelshoek 7. Een school voor gewoon lager onderwijs met 8 klassen. 4e. Een School voor Roomsch Kath. Meisjes St. Anna school aan den Tengnagelshoek 3. Een school voor gewoon lager onderwijs. Deze school heeft twee afdeelingen resp. 6 en 8 klassen (jaarkiassen) waar Fransch, Duitsch en Engelsch wordt onderwezen. Op geen der bijzondere scholen is een cursus voor vervolgonderwijs. Hei Onderwijs. School A. Toestand normaal. School B. Geen opmerkingen. Flet is jammer, dat verscheidene ouders wier kinderen niet geschikt zijn vooropleiding hun kinderen naar deze school gezonden hebben; het onderwijs is geen eindonderwijs. School C In de lagere klassen zitten enkele leerlingen die het onderwijs niet kunnen volgen en op een school voor achterlijke kinderen thuis behooren. Een jongen zit reeds 5 jaar in de laagste klasse. School D. Geen opmerkingen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1926 | | pagina 127