36 Op 31 December waren ingeschreven 3 jarigen cursus costuumnaaien 39 leerl. 3 dienstboden 42 3 hulp in de huis houding 66 2 huishoudster 22 Opleiding nuttige handwerken 15 fraaie 4 Na 21 Totaal 209 leerl. Cursus Woensdag en Zaterdag middag 8 leerl. koken burgerpot 14 dames koken 5 Avondcursus fijne keuken 10 linnennaaien en verstellen 35 Dagcursus linnennaaien en verstellen 3 Dagcursus costuumnaaien 3 Avond damescursus costuumnaaien 26 dienstb 16 Avondcursus coupeuse 9 Dagcursus 1 X P- week fr. handw. 1 Avondcursus 1 X P- 14 dagen idem 5 Dagcursus behandeling der wasch 1 Totaal cursussen 136 leerl. Onder leiding der betrokken leeraressen werden weder verschillende fabrieken enz. door de leerlingen bezocht. De bibliotheek bevat thans 379 boeken. Bijlage D. 37 De vrouwenarbeidsschool te Gorssel en de Nijverheidsschool voor meisjes te Lochem zijn afdeelingsscholen van de Vakschool te Zutphen. VIII. Christelijk Lyceum. Personeel. Namen der leeraren. Dr. J. Gunnink Ds. C. J. van Paassen Ds. P. M. de Jong Ds. H. Hummelen Drs. R. J. Dam Drs. A. Samsoin Drs J C. B. Eijkman J. P. Donk H. Lijklema, van 1 Sept. Drs. P. Doornenbal Dr. S. van Woerden Dr. C. G. B. ten Kate E. Visser H. Voortliuis J. de Nooij T. Steenstra G. Slagmolen Dra. A. L. C. Kromsigt Mej. A. J. Dam Dra. I. Bonebakker H. van Bohemen Dra. E. J. Schreiber A. Veldboom C. van der Waals P. Dobbinga Mej. C E. Fischer Mej. G. v. d. Veen Mej. A. Dijkman af VAKKEN VAN ONDERWIJS. Geschiedenis Kerkgeschiedenis, Hebreeuwsch Kerkgesch., Bijb. Gesch. Kerkgesch., Bijb. Gesch. Latijn en Grieksch Latijn en Grieksch Latijn en Grieksch Wiskunde NatuurkWerktuigkunde Scheikunde, Cosmografie Nat. Hist. Staatsinr. en Staathuishoudkunde Aardrijkskunde Geschiedenis Nederlandsch Fransch Fran scli Engelsch Duitsch Duitsch Handelswetenschappen Handt. Rechtl. teek. en wiskunde Lichamelijke oefening Lichamelijke oefening Toonkunst Handwerken meisjes

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1926 | | pagina 124