Bijlage D. 6 2 mannelijke studeeren voor arts. 2 mannelijke studeeren voor veearts. 1 mannelijke studeert voor Ingenieur te Hanover. 1 mannelijke studeert voor acte L.O. 1 mannelijke studeert voor Staatsexamen toelating Universiteit. 1 mannelijke studeert voor candidaat- notaris, 1 mannelijke studeert voor teekenaar bij het kadaster. 1 mannelijke studeert voor tandarts. 1 mannelijke studeert scheikunde aan een universiteit. 2 mannelijke zijn geplaatst op de M.T.S.en te Haarlem en Amsterdam. 2 mannelijke zijn geplaatst op de Textiel school te Enschedé. 1 mannelijke is geplaatst op de K. L. S, te Deventer. 1 mannelijke is geplaatst op de Kweek school voor Zeevaart te Amsterdam. 1 mannelijke is Surnumerair bij de grond belasting. 1 mannelijke is Ieerling-analyst. 1 mannelijke is geplaatst op een kantoor. 2 mannelijke gaan in het automobielbedrijf. Vn7ngren." °eZe bleve" ongewijzigd. Programma. Gedurende het mondeling eindexamen ^/S~ Bijlage D. 7 werden de lessen in alle klassen opgeheven; gedurende het mondeling eindexamen der Hoogere Handelsschool werden alle lessen, met geringe wijziging gegeven. Voor de daarvoor in aanmerking komende vakken was de verdeeling der klassen over de leeraren in het schooljaar 1926—1927 als volgt Wiskunde in klassen IA, I11A, IIIB, VA de heer H W. Hageman; in klasse IB, 11 A, 11B, 1VA de heer Tj. Blom; Fransch in klasse IIB de heer J. Kroeze; in de overige klassen de heer A. J. M. Bruggemeijer. De lieer A. J. M. Bruggemeijer werd weder bereid gevonden om aan de leerlingen der 1ste klasse, die geen voorbereidend onderwijs in Fransch hadden ontvangen, één uur extra les per week in dat vak te geven. Met machtiging van den Minister van O. K. en W. werd de 5de klasse hoewel het aantal leerlingen minder dan 26 was voor Prac- tische Scheikunde in 2 afdeelingen gesplitst. Gebouw. gewone herstellingen hadden geregeld plaats. In de Waterstraat vóór het school gebouw werd eene geruischlooze bestrating aangebracht, waardoor een uitstekende ver betering is tot stand gekomen. Wederom werden twee lokalen verbeterd; in verband

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1926 | | pagina 109