Bijlage D. 4 Het schriftelijk examen had plaats op 1, 2, 3, 4, 7 en 8 Juni, het mondeling examen waarvoor de leerlingen in 3 groepen respec tievelijk van 12, 12 en 9 waren verdeeld op 7, 8, 9, 12, 13, 14 en 15 Juli. Als deskun digen waren aangewezen, Ir. C. van Buy sen voor Wiskunde en Handteekenen, Dr. Ir. H. Gel isen voor Natuurkunde, Scheikunde en Plant- en Dierkunde, Prof. T. J. Bezemer voor Staathuishoudkunde, Aardrijkskunde en Geschiedenis, de heer J. Visser voor Neder- landsch en Hoogduitsch en Dr. G. A. H. IJsselmuiden voor Fransch en Engelsch. In de eindvergadering op 15 Juli werd de uitslag vastgesteld en aan de candidaten medegedeeld. Er slaagden 26 mannelijke en 5 vrouwelijke candidaten, terwijl 2 mannelijke candidaten werden afgewezen. De namen der geslaagden zijn in alpha- betische volgorde: J. Bakker, A. B. Barkeij, H. P. van Barneveld, J. Biemond, J- Bosman, Tb- J- H. Corman, E. Meijer Drees, W. H. Eenink, A. Eggink, E- W. Fiellietlaz Goedhart, H. de Graaf, Bijlage D. 5 J. Groeneboom, E. Hoedemaker, G. Hollestelle, J. M. Kranenborg, A. G. Lutgerhorst, A. W. Meinsma, E. de Metz, Mej. L. C. F. S. Molkenboer, D. J. E. Nijkamp, Mej. H. W. van Omme, J. W. Rakhorst, J. de Roock, H. O Roser, Mej. G. B. H. J. Trap, J. A. Warmolds, Mej. H. F. Wensink, J. Weijel, P. W. Wiardi, Mej. H. Withaar, H. Zondervan. Hunne voorloopige bestemming is: 1 vrouwelijke studeert voor apothekers assistent. 1 vrouwelijke studeert voor acte L.O. 1 vrouwelijke studeert voor acte muziek. 1 vrouwelijke bezoekt een Huishoudschool. 1 vrouwelijke is geplaatst op een kantoor. 2 mannelijke studeeren voor Landbouw ingenieur te Wageningen. 2 mannelijke studeeren voor Ingenieur te Delft.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1926 | | pagina 108