Z2.8 Bijlage D. 48 Ir. D. Molenaar, Onder-Voorzitter. P. van de Velde, Secretaris-Penningmeester. Mevr. H. A. M. Volkersz—van Vloten, Mej. T. de Wiljes, Mej. A. A. Labrijn, Mevr. M. de KantRuitenschild, O. L. Maaldrink, O. J. Kobus, H. Niemeijer. M. J. Mulders, als Lid van den Gemeenteraad. Personeel. Het op 31 December aan de school ver bonden personeel was als volgt samengesteld J. Kruys Voorberge, Directeur. F. Hartsuiker, leeraar in timmeren en vak- teekenen. J. Leferink, leeraar in idem. J. H. Hattke, leeraar in idem. R. Renssen, leeraar in schilderen, vak- en handteekenen. H. Dijkjans, leeraar in schilderen en hand teekenen. G. Rubingh, leeraar in batikwerken, vak- teekenen en stoomwerktuigkunde, T. Koopmans, leeraar in smeden, batikwerken en vakteekenen. W. Klein Bussink, leeraar in smeden, batik werken en vakteekenen. J. Buijs, leeraar in meubelmaken, vak- en handteekenen. W. Paalman, leeraar in metselen en vak teekenen. Bijlage D. 49 C. Versteeg, leeraar in electrotechniek en vakteekenen. J Strubbe, leeraar in voortgezet lager onderwijs. W. Balvers, leeraar in behangen en stoffeeren. W. Croese, concierge. Op zijn verzoek werd aan den heer G. Dedden met ingang van 12 Mei eervol ontslag verleend; in diens plaats werd be noemd de heer J. Strubbe, leeraar aan de Ambachtsschool te Hoogeveen. Na het met goed gevolg doorloopen van den volledigen cursus werden met diploma ontslagen 10 leerlingen smeden-batikwerken, 19 timmeren, 4 meubelmaken, 5 metselen, 2 schilderen en 9 electriciën. Tezamen 49 leerlingen. Enkele leerlingen verlieten de school, voor dat de geheele cursus werd doorloopen, namelijk 3 wegens niet bevorderen, 3 wegens niet kunnen. Voor den nieuwen cursus meldden zich 104 leerlingen aan. Geplaatst werden: 27 in de afdeeling smeden, 26 timmeren, 5 meubelmaken, 6 metselen,

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1924 | | pagina 114