zy Bijlage E. 14 betering werd naar behoefte aangebracht. Enkele nieuwe kaartenbakken en borden werden nog verkregen. School B. Bij het onderwijs in de Natuurkunde wordt steeds het gebrek aan de meest eenvoudige toestelletjes gevoeld. Vele schoolbehoeften en schoolmeubelen wer den van school G overgenomen. Behoudens enkele minder goed gebouwde banken, voldoen de school meubelen enz. zeer. School C. Deze school werd dit jaar geheel van nieuwe leermiddelen voorzien. Enkele borden dienen vervangen te worden door nieuwe, vooral in lok 2 en 4. School D, E, en F is de toestand voldoende, uit nemend en gunstig. School G. De toestand van schoolbehoeften en school meubelen is vrij goed. In de Kerstvacantie zijn twee kasten geverfd. Twee klassen hebben te kleine school banken (zeer oud model; lessenaars tegroote helling). Voor de nieuwe 7de klasse zijn voorloopig verschil lende oude banken in gebruik. De scholen B en O hebben gemeenschappelijke schoolkaarten, schoolplaten en leermiddelen voor natuurkunde (van de laatste leerm. te weinig!) Voor het 7de leerjaar werden ver schillende nieuwe boekjes aangeschaft. School li. Schoolbehoeften en schoolmeubelen ver- keeren in goeden toestand In den loop van het jaar zijn de banken in een paar klassen opnieuw geverfd. Bijlage E. 15 School Enkele stellen lees- en leerleesboeken moe ten noodzakelijk door nieuwe worden vervangen, èf om den slechten toestand, of omdat de drukken te oud zijn. Chr. school voor M. U. L. O. Verscheiden oude banken werden vervangen door nieuwe, ook kreeg deze school 27 oude banken van de gemeente; verder werden eenige nieuwe lessenaars met bijbehoorende krukken, nieuwe kaarten en platen gekocht en eenige stellen boeken door nieuwere en betere vervangen. Chr. School voor L. O. In meerdere lokalen moeten oude en slechte banken door nieuwe vervangen worden. Ook zijn boekenkasten noodig. In den loop van 1922 zijn nog al enkele schoolbehoeften aangeschaft, wat ook in 1923 moet geschieden. R. Kath. Jongensschool. De schoolbehoeften voldoen aan redelijke eischen, wat niet van de banken in 4 lokalen gezegd kan worden. R. Kath. Meisjesschool. De schoolbehoeften en school meubelen zijn over het algemeen in goeden toestand. De leermiddelen voor het rekenonderwijs werden aan gevuld met Bernard's klassikaal rekenbord met reken- plaatjes en de rekenleitjes met legplaatjes. Bibliotheken. De scholen D, E, F, G, Fl en hebben elk een bibliotheek, waarvan door de leerlingen een zeer druk

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1922 | | pagina 136