loil Bijlage D. Uit klasse Uit klasse vorderd tot de 2e klasse is wegens verandering van woonplaats vertrokken naar de h. B. S. te Leiden. 1 mannelijke leerling bevor derd tot de 3e klasse is wegens verandering van woonplaats vertrokken naar eene H. B. S. te 's Graven- li age. 7 mannelijke en 5 vrouwe lijke leerlingen bevorderd tot de 4e klasse zijn ge plaatst in de 1ste bandels- klasse. 1 mannelijke leerling bevor derd tot de 4c klasse is ge plaatst op de Cadettenschool te Alkmaar. 1 mannelijke leerling bevor derd tot de 4e klasse is ge plaatst op een handelskan toor te Amsterdam. 1 mannelijke leerling bevor derd tot de 4e klasse stu deert voor acte L. O. 1 vrouwelijke leerling be vorderd tot de 4e klasse wordt leerling-verpleegster in een Kinderziekenhuis. 1 vrouwelijke leerling be- Bijlage D. 9 vorderd tot de 4e klasse moest de school wegens ziekte verlaten. 2 mannelijke leerlingen niet bevorderd tot de 4e klasse zijn geplaatst, de een in de handelszaak van zijne moe der, de ander als volontair in een houthandel. 3 vrouwelijke leerlingen we gens niet bevordering tot de 4e klasse hiervan wordt 1 leerling-verpleegster in een Kinderziekenhuis, 1 studeert voor assistent-apotheker en 1 is werkzaam in de han- delszaak van haar vader. Van de niet-geslaagden bij het eindexamen keerden 2 mannelijke leerlingen tot de school terug. Bij den aanvang van het nieuwe schooljaar waren dus aanwezig die het onder wijs reeds vroeger en wel voor alle vakken gevolgd hadden

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1922 | | pagina 104