122 Bij besluit van Burgemeester en Wethouders d.d. 23 September 1921 werd het graf No. 586 in de 2e klasse in onderhoud genomen voor f 3,— per jaar. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders d.d. 16 December 1921 werd besloten een gedeelte van de voor 3e klasse bestemde graven te bestemmen voor 2e klasse graven. Brandwezen. Aangaande het Brandwezen wordt verwezen naar het verslag van de Brandweer, dat als bijlage S hierachter is gevoegd. Werkliedenreglement. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders d.d. 27 Augustus 1921 werd aan F. Welmers ingevolge art. 24 (gemeenteblad No. 6 van 1909) eene gratificatie van f 25,uitgekeerd. HOOFDSTUK Vla. Medische Politie. a. Toestanden, welke invloed kunnen uitoefenen op de Volksgezondheid. Wat de regeling van den ontsmettingsdienst betreft, 123 wordt verwezen naar het verslag, dat als bijlage Na. hierachter is afgedrukt. Zie verder de hierachter als bijlagen afgedrukte verslagen ten opzichte der volkshuisvesting (bijlage A), het verslag der gezondheidscommissie (bijlage B), de verslagen der commissie inzake de waterleiding en de gemeente-reiniging (bijlagen L. en N.). b. Hecrschende ziekten. In 1921 kwamen 7 gevallen van roodvonk en 6 van diphtheritis voor. Gezorgd werd dat riolen en uitmondingen van grach ten geene schadelijke uitwasemingen konden verspreiden. c. Begraafplaats. In deze gemeente bestaan drie begraafplaatsen, n.l. een algemeene begraafplaats aan den Warnsveld- schen weg, een bijzondere begraafplaats voor Roonsch-Katholieken, aan den Warnsveldschenweg, en een bijzondere begraafplaats voor Israëlieten, aan den Vierakkerweg. Het volgende aantal lijken werd in het afgeloopen jaar op de begraafplaats ter aarde besteld a. Op de algemeene begraafplaats 252 b. begraafplaats voor Roomsch-Katholieken 39 c. Israëlieten 8 Totaal 299 De begraafplaatsen verkeeren in goeden staat en voldoen aan de behoeften.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1921 | | pagina 62