Bijlage H. 2 3 maal een leerling der Bijz. school Dav. Evek.str. 2, 1 Openbare school E, en 1 Openbare school H. Van de 45 opgeroepen ouders verschenen er slechts 13 voor de Commissie; de overige werden alle schrif telijk gewaarschuwd, terwijl vele ook nog door een lid der Commissie werden bezocht, ten einde hen op hunne verplichting ten opzichte van het schoolbezoek hunner kinderen te kunnen wijzen. Door den Heer Kantonrechter werd slechts 2 maal een veroordeelend vonnis, in zake Leerplichtovertre dingen te Zutphen, uitgesproken. In de samenstelling der Commissie kwam geen verandering. De Commissie vernam met leedwezen, dat de Heer Teerink met ingang van 1 Januari 1922 als lid der Commissie bedankte, en betreurt het, dat in die vacature niet wederom een lid uit de Hoven is be noemd, zoodat thans dat belangrijk stadsdeel niet in de Commissie is vertegenwoordigd, wat, met het oog op advies en bezoeken aan de ouders, zeer lastig is. Namens de Commissie tot Wering van Schoolverzuim te Zutphen, G. W. ORMEL, Secretaris. ZUTPHEN, 18 Februari 1922. Bijlage I. VERSLAG der Geldersche Vereeniging voor KUNSTNIJVERHEID te Zutphen, over het jaar 1921. De Geldersche Vereeniging voor Kunstnijverheid exploiteert I. de Vakschool voor meisjes, en II. de Ambachtsschool. In de algemeene vergadering, op 25 Mei gehouden, werd voorzien in de nog onvervuld gebleven vacatures in het bestuur door verkiezing van de dames M. de Ka n t—R uitenschild, T. de Wiljes en A. A. L a b r ij n. De heeren D. Molenaar en G. L. Maal drink, die volgens rooster zouden aftreden, werden in de algemeene vergadering op 30 November weder her- herkozen. Het bestuur is thans als volgt samengesteld Ir. B. J. Haitsma Muiier, Voorzitter Ir. D. Molenaar, Onder-Voorzitter, P. van de Velde, Secretaris-Penningmeester, Mevr. A. Volkerszvan Vloten, G. L. Maaldrink, G. J. Kobus, H. Niemeijer, Mevr. M. de Kant—Ruitenschild, Mej. T. de Wiljer, Mej. A. A. Labrijn, Mr. H. H. Everts, te Twello, Mr. A. J. Baron van Nagell van Anipsen te Lochein, J. Groeneveld, als lid van den Gemeenteraad, te Zutphen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1921 | | pagina 189