92 18. het machinegebouw aan den Graaf Ottosino-el 19. de lokalen in gebruik bij de naai- en breisch'ool aan den Paardenwal, 20. de bergplaats voor de brancard en voor materialen voor den ontsmettingsdienst, in de Rosmolensteeg 21. De eenkamerwoning in de Rosmolensteeg, bestemd voor huisvesting van die gezinnen, die tengevolge van te houden ontsmettingen, tijdelijk hun woning moeten verlaten, 22. de ruïne over de Berkel, 23. de publicatieborden, 24. twee openbare privaten, 25. 19 urinoirs, 26. 20 watertrappen en spoelingen, 27. hel speelterrein met loods bij den „eg naar Laren, 28. het gebouw op de begraafplaats, waarin schijn. amer en wachtkamer voor het publiek en woning voor den opzichter, 29. het lijkenhuisje op de begraafplaats 30. de overdekte kinderspeelplaats op den hoek van de Polsbroek en Lievenheersteeg, 31. de warme en koude kassen en de bergloods in de gemeentelijke kweekerij aan den Buitensingel, e gebouw aan den Buitensingel in gebruik bij den gemeentelijken ontsmettingsdienst, 33. de loods tot berging van cokes op het terrein van de gasfabriek, 34. de loods in gebruik bij den reinmaker, staande op iet terrein van de gemeenfereinioïng Op het Gemeentehuis werd in de wachtkamer vóór de raadzaal een groote kast geplaatst tot berging van 93 archiefstukken. De stoelen in de trouwkamer werden hersteld, opnieuw opgevuld en overtrokken, terwijl door aanschaffing van nieuwe stoelen 28 zitplaatsen in de trouwzaal beschikbaar kwamen. De stoelen in de kamer van den Secretaris werden mede vernieuwd. De deur tusschen het kantoor van den Gemeente- Ontvanger en de boterhal werd uitgenomen, de opening dichtgemetseld en de hierdoor gevormde nis benut tot bergplaats voor jassen, enz. Door het aanbrengen van een tochtdeur, (tweede deur) tusschen de trouw zaal en de derde afdeeling werd aan een lang ge- wenschte verandering tegemoetgekomen. Ook werden bij den Gemeente-Ontvanger en op de derde afdeeling handwaschbakjes met aansluiting op de waterleiding geplaatst. Het verfwerk van de stallen, de longeerplaats en het doktershuisje werd, nadat het timmerwerk vol doende hersteld was, geheel hersteld en alles opnieuw gegrond en overgeverfd. Voor de zes stuks vernieuwing eischende trappen langs den Graaf Ottosingel werd overgegaan tot het maken van betontrappen met ijzeren leuningen. Deze trappen voldoen tot op heden uitstekend en zullen zeer waarschijnlijk een minimum onderhoudskosten vergen. De inspecteurskamer op het politiebureau werd op nieuw behangen, terwijl de inrichting van de kamer van den commissaris verbeterd werd. Op den zolder boven het museum, werd ten dienste van de politie een tijdelijke bergplaats (archief) ingericht. De toestand van de cellen voor arrestanten blijft nog steeds veel te wenschen over laten.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1916 | | pagina 48