Bijlage E. 2 School E aan de Polsbroek. Gewoon lager onderwijs. 6 klassen. Schoolgeld per maand f 0,25, meerdere kinderen uit één gezin de School F in de Hoven. Gewoon lager onderwijs. 7 klassen. Schoolgeld per maand f 0,25, meerdere kinderen uit één gezin de helft, on- en minvermogenden kosteloos. School O aan de Waterstraat. Gewoon lager onderwijs. 6 klassen. Schoolgeld per maand f 0,25. School H aan den Louisesingel. Gewoon lager onderwijs. 8 klassen. Schoolgeld per maand f 0,40, meerdere kinderen uit één gezin de helft. School I aan de David-Evekinksfraat. Gewoon lager onderwijs, 12 half-jaarlijksche klassen kosteloos. Herhalingsscholen, 1 October—1 April. In School E, alleen voor jongens, van Maandag tot en met Vrijdag, des avonds van 5—7. Vakken: lezen, rekenen, nederl. taal, kennis der natuur. In School F, alleen voor jongens, 's Maandags, Dins dags, Donderdags, Vrijdags, des avonds van 51/,,—71/.,. Vakken: lezen, rekenen, nederl. taal, kennis der natuur, landbouwkunde of tuinbouwkunde. Bijlage E. 3 In School H, alleen voor meisjes, 's Maandags, Dins dags, Donderdags, Vrijdags, des avonds van 5—7. Vakkenlezen, rekenen, nederl. taal, nuttige hand werken. Schoolgeldper maand f 0,25, meerdere kinderen uit één gezin de helft, on- en minvermogenden kosteloos. Bijzonder onderwijs. School voor Christelijk onderwijsaan het Oudewand. Lager en uitgebreid onderwijs. 9 klassen. Schoolgeld f 5,—f 9, per kwaartaal. School voor Christelijk onderwijs aan den Paardenwal. Gewoon lager onderwijs. 9 negenmaandelijksche klassen. Schoolgeld per maand f 0,75, f 1,30, f 1,70, f 1,95, respectievelijk voor 1, 2, 3 of 4 leerlingen uit één gezin. Roomsch-Katholieke School voor meisjesaan den Tengnagelshoek. Gewoon lager en uitgebreid onderwijs. 8 klassen. Schoolgeld f 1,—, f 1,80, f 2,40 per maand, respec tievelijk voor 1, 2, of 3 kinderen uit één gezin, on- en minvermogenden kosteloos. Roomsch-Katholieke School voor jongensaan den Tengnagelshoek. Gewoon lager en uitgebreid onderwijs. 7 klassen. Schoolgeld per maand van f 0,10 tot f 0,60. De gebouwen, die in deze gemeente dienen voor het geven van lager onderwijs, bevinden zich over het algemeen in goeden toestand en voldoen, op enkele uitzonderingen na, aan de door de wet gestelde eischen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1915 | | pagina 134