Versteeg, a h. 22 Niet bevorderd werden Van de Ie naar de lie klasse 12 leerlingen. Be I lie 5 '"e IVe 4 Door de Commissie van Toezicht werd als Voorzitter van de Commissie voor het eindexamen aangewezen de Heer P. KAT Pzn. Dit examen werd afgenomen op 22, 23, 24 en 25 Maart. Een van de leerlingen van de 4de klasse was door iangdurige ongesteldheid verhin derd aan dit examen deel te nemen. Twee leerlingen slaagden niet. De namen van de geslaagden zijn BARGEMAN, O. timmerman. Bjlderbeek, W. DUVIGNEAU, M. J. Lebbink, G. j. Lebbink, G. J. Harmsen, h. c. smid. ASSINK, W. J. wagenmaker. Nijhof, A. meubelmaker Heuvelink, H. W. metselaar. Dijkman, W. H. schrijver. HEURNE, R. ter Piepers, A. Door Jonkvrouwe C. Engelen werd, in navolging van wijlen Jhr. Mr. D. O. En gelen, die dit reeds tal van jaren deed, eene som gelds ter beschikking van den' Bijlage D. 23 Directeur gesteld om aan leerlingen, die uit muntten door getrouw schoolbezoek of ge maakte vorderingen, een belooning toe te kennen. Met dit bedrag, gevoegd bij dat uit het legaat „DlETZ", konden belooningen toege kend worden aan 24 leerlingen uit de Ie klasse. 10 I He 1 leerling IVe Totaal 46 leerlingen. Cursus Voor den nieuwen cursus meldden zich 1914—1915. 70 candidaten aan, en wel voor de le klasse 67 en voor de 2e, 3e, en 4e klasse elk 1 leerling. Van dezen konden 36 candidaten zonder examen toegelaten worden, omdat zij met goed gevolg de lagere school had den doorloopen en daarvan een getuigschrift van het hoofd hunner school konden over leggen. Van de 32, die examen moesten doen, kwamen 29 op en slaagden er 14 voor de le klasse. De candidaten voor de andere klassen konden ook worden toegelaten. In het geheel zijn dus 53 leerlingen toe gelaten. Op het laatst van December 1914 was de indeeling als volgt 1 t> B it jj Be

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1915 | | pagina 130