VS 2 Bijlage D. 18 Plant- eti Dierkunde met1 buizerd (geschenk van een leerling). Prof. Dr. K. Eckstein, Die Schmetterlinge Deufsch- lands II. Aus der Heimat, Jahrgang 1915. Aardrijkskunde met: Geologische kaart van Nederland door Dr. W. C. H. Staring. (Aangeboden door den Minister van B.Z.) Bibliotheek. Aangeschaft werd: P. A. de Genestet, Complete gedichten. H. Conway, Slings and arrows. H. Conway, Called back. Ch. Dickens, The battle of life. G. Eliot, Mr. Gilfil's love-story. C. Garvice, Barriers between. C. Garvice, Just a girl. H. Rider Haggard, King Solomon's mines. H. Rider Haggard, Mr. Meeson's Will. B. Harraden, The fowler. A. Hope, The prisoner of Zenda. Th. Hughes, Tom Brown's school days. Baroness Orczy, I will repay. M. Pemperton, A woman of Kronstadt. C. Reade, The cloister and the hearth. C. Reade, It is never too late to mend. Rita, The pointing finger. H. G. Wells, The wheels of chance. S. Weijman, Under the red robe. Bijlage D. 19 O. Wilde, An ideal husband. A. Wiss, The Swiss family Robinson. G. Gobins, Herinneringen uit mijne loop baan bij de Marine. (Aangeboden door den Minister van Marine). Een tweede supplement op den catalogus werd gedrukt en aan de leerlingen uitgereikt. De uitgifte der boeken had op de gewone wijze plaats; gedurende het schooljaar 1914— 1915 werden in 13 zittingen aan 129 leer lingen 1136 boeken uitgereikt. III. Burgeravondschool. Personeel. Het personeel bestond uit:

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1915 | | pagina 128