16 3 Mei. Instructie voor den directeur der gemeente reiniging. (Gemeenteblad No. 13 van 1915). 5. Diversen. 1 Febr. Wijziging van het tarief van verpleegkosten voor de Ziekeninrichtingen van het Oude en Nieuwe Gasthuis te Zutphen. (Gemeente blad No. 7 van 1915). 12 April. Reglement voor de Sint Anne Broederschap te Zutphen. (Gemeenteblad No. 14 van 1915). 28 Mei. Reglement op de verkrijgbaarstelling van on- gebuild tarwebrood tegen verlaagden prijs- (Gemeenteblad No. 17 van 1915). 10/16/20 Besluiten tot wijziging van het Reglement op de Juli. verkrijgbaarstelling van ongebuild tarwebrood tegen verlaagden prijs. (Gemeentebladen Nos. 23, 24 en 25 van 1915). Belangrijkste zaken in den Raad behandeld. Besluit om aan het Zutphensche Steuncomité een maandelijksch subsidie van f 500,— te verleenen. Besluit tot benoeming van den heer H. W. Dohna tot directeur van gemeentewerken. Verworpen wordt het voorstel van Burgemeester en Wethouders inzake de oprichting van een Gemeentelijk Werkloozenfonds. Besluit waarbij Burgemeester en Wethouders worden gemachtigd, met bevoegdheid deze 11 Jan. 1 Febr. 17 macht onder hun verantwoordelijkheid aan de directie van het electriciteitsbedrijf over te dragen, om bij aansluitingen op het gemeen telijk electriciteitsbedrijf vóór het verstrijken van een jaar, nadat door de gemeente met de stroomlevering zal zijn begonnen, huur koopovereenkomsten te sluiten. 8 Maart. Besluit tot het inrichten en verhuren van volkstuintjes op een gedeelte van de voor malige stortplaats aan den Warnsveldschen weg. 8 Besluit tot het aangaan eener geldleening met het Burgerweeshuis ten behoeve van de uitbreiding der Ambachtsschool. 12 April. Verworpen wordt het voorstel van het lid van den Raad, den heer Van Braambeek tot oprichting van een tijdelijk gemeentelijk werkloozenfonds. 3 Mei. Besluit waarbij aan Burgemeester en Wet houders een blanco crediet is toegestaan voor het zoonoodig nemen van maatregelen tot beschikbaarstelling van levensmiddelen tegen lagen prijs. 7 Juni. Besluit tot aanvulling en wijziging van de gemeentebegrooting voor 1915 in verband met de verkrijgbaarstelling van rogge- en ongebuild tarwebrood tegen verlaagden prijs. 5 Juli. Verworpen wordt het voorstel van Burge meester en Wethouders tot vaststelling van verordeningen op de heffing en invordering eener straatbelasting.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1915 | | pagina 11